Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
BREStheater
Brielle
14:30
Gigant
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Amer
Amen
14:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
zondag 20 januari 2019
19:30
Joshua Hyslop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Powersolo
Paard, Den Haag
19:00
Abba Gold
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
BREStheater, Brielle
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
K's Choice
De Roma, Antwerpen
20:30
Baloji
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hobo Johnson
Melkweg, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wille & the Bandits
De Amer, Amen
14:45
Bach klavecimbelconcerten deel III
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:15
Bach klavecimbelconcerten deel II
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Bach klavecimbelconcerten deel I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
21:00
Árstíðir
Podium 't Beest, Goes
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Parktheater, Eindhoven
19:00
Eleftheria Arvanitaki
La Madeleine, Brussel
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cory Henry / Isaiah Sharkey / Taron Lockett
Bimhuis, Amsterdam
Radkey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Izaline Calister / Tania Kross / Thijs Borsten - Continental Jam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 22 januari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
CURSUS POPGESCHIEDENIS
Paard, Den Haag
20:00
Snow Patrol
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Mevrouw Tamara / Sam & Julia
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Adrianne Lenker - Big Thief
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Countdown Café - The Tightropes
Q-Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Sore Losers
EKKO, Utrecht
20:00
The Intimate Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Rudimental
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Markant Uden, Uden
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Medammecour on tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jasper Steverlinck
Cultuurcentrum Diest, Diest
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Anneke van Giersbergen
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
J.C. Satàn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
20:15
CREA Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mike Yung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Odesza
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Art Rocks
Paradiso, Amsterdam
Anna Calvi
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam