Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
17:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
EM2
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:15
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Krocht
Zandvoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
CCXL Theater
Vlissingen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Ploter
Ternat
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:15
Zaantheater
Zaandam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
donderdag 14 november 2019
21:00
Edson Da Graça - Wakker
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Avery Sunshine
Patronaat, Haarlem
20:15
New Purple Celebration
Patronaat, Haarlem
20:00
C.W. Stoneking
Patronaat, Haarlem
20:30
Hehobros
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
17:45
Time & Style Sessions: Tamaya Honda & Miyuki Moriya - Super-sonic Jazz
Paradiso, Amsterdam
20:30
Di-rect
Paard, Den Haag
20:30
The Waterboys
Paard, Den Haag
20:30
Colin Blunstone
P60, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bobby McFerrin
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Navarone
Mezz, Breda
22:00
Bokoeyonce
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Rose
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lucky Chops
Melkweg, Amsterdam
19:30
Al Holliday & The East Side Rhythm Band
Melkweg, Amsterdam
20:30
Geppetto & The Whales
Luxor Live, Arnhem
20:15
Roachford
Luxor Live, Arnhem
20:00
Khemmis (USA/NuclearBlast) + Iron Walrus
Little Devil, Tilburg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
TaxiWars
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Sidney Schmeltz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Imperial Triumphant • Ddent • Mystagogue
Iduna, Drachten
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume
Hofman, Utrecht
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Steeleye Span
Hedon, Zwolle
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
HAN Campustheater, Nijmegen
Stake
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
20:00
Morrissey Indeed
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Memphis Maniacs
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Bökkers
EM2, Groningen
20:30
Omni
EKKO, Utrecht
20:00
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
19:30
Kenny B
Effenaar, Eindhoven
20:15
Nick Waterhouse
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Doka Live | Instant Fame
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Weijer, Boxmeer
20:30
Gosto / Kris Berry / Will Knox
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Axelle Red
De Spil, Roeselare
20:15
Laurence Jones Band
De Pul, Uden
20:00
Marc Broussard
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daan Boom
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Stef Bos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Muze, Noordwijk
20:00
The Fureys
De Krocht, Zandvoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Kattendans, Bergeijk
The Mountain Goats
De Helling, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Ruben Hein - Boventoon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Ilse DeLange
CCXL Theater, Vlissingen
20:30
Teus Nobel
Cacaofabriek, Helmond
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. De Ploter, Ternat
20:30
The Osmonds
Boerderij, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Injury Reserve
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
BIRD, Rotterdam
20:30
Auke Hulst / Corrie Van Binsbergen
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Conan
Baroeg, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Fleetwood Mac tribute Mirage
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tarkan
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 15 november 2019
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Fresku
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
22:00
Basshaven #09
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Dermot Kennedy
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
VanWyck
Vondelkerk, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Cutthroat Brothers
Vera, Groningen
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
19:30
Murkage Dave
Trix, Antwerpen
21:00
Alexandra Stréliski
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Bluebirds
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Taksim Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Kensington
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cass McCombs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Fureys
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Lavalu - Midair
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen