PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -327
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 nov
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Wilminktheater
Enschede
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
De Krocht
Zandvoort
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
CCXL Theater
Vlissingen
1
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Helling
Utrecht
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Pul
Uden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Waalse Kerk
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
2
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
EM2
Groningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 15 nov
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam

donderdag 14 november 2019

20:00
Indian Askin Grenswerk, Venlo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Wilminktheater, Enschede
Foto Jo Goes Hunting
Jo Goes Hunting Rotown, Rotterdam
1
20:00
Folk Road Show Q-Factory, Amsterdam
Foto Stake
Stake Hall Of Fame, Tilburg
1
20:00
Luka Bloom TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doka Live | Instant Fame Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
The Fureys De Krocht, Zandvoort
20:00
C.W. Stoneking Patronaat, Haarlem
Foto Electric Six
Electric Six TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
De Dijk Effenaar, Eindhoven
20:00
Morrissey Indeed Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dennis van Aarssen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tarkan AFAS Live, Amsterdam
20:00
Axelle Red De Spil, Roeselare
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2 BIRD, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Memphis Maniacs Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Matthew and the Atlas Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange CCXL Theater, Vlissingen
1
20:00
Bobby McFerrin Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lucky Chops Melkweg, Amsterdam
Foto Heilung
Heilung TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
The Rose Melkweg, Amsterdam
20:00
Sidney Schmeltz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Dana Gavanski Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Mathilde Santing Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Khemmis (USA/NuclearBlast) + Iron Walrus Little Devil, Tilburg
1
20:15
The Specials TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Nick Waterhouse Doornroosje, Nijmegen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Steeleye Span Hedon, Zwolle
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
Foto The Mountain Goats
The Mountain Goats De Helling, Utrecht
1
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Laurence Jones Band De Pul, Uden
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
TaxiWars LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Schouwburg Venray, Venray
20:15
Roachford Luxor Live, Arnhem
20:15
Stef Bos De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
New Purple Celebration Patronaat, Haarlem
20:15
Marcel de Groot - DOOR Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Binkbeats Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Auke Hulst / Corrie Van Binsbergen Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ruben Hein - Boventoon Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
The Waterboys Paard, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Anuar - EERLIJK Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fleetwood Mac tribute Mirage Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Navarone Mezz, Breda
20:30
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Gosto / Kris Berry / Will Knox Waalse Kerk, Amsterdam
20:30
Colin Blunstone P60, Amstelveen
Foto The Chats
The Chats Vera, Groningen
2
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Basseculade / Oshunmare Simplon, Groningen
20:30
Geppetto & The Whales Luxor Live, Arnhem
20:30
Omni EKKO, Utrecht
20:30
B Boys Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Di-rect Paard, Den Haag
20:30
Teus Nobel Cacaofabriek, Helmond
20:30
Black Pumas Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Avery Sunshine Patronaat, Haarlem
20:30
Bökkers EM2, Groningen
20:30
Daan Boom De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Osmonds Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Injury Reserve Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume Hofman Café, Utrecht
21:00
Kim Wilde De Vorstin, Hilversum
21:00
Edson Da Graça - Wakker Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Bokoeyonce Merleyn, Nijmegen

vrijdag 15 november 2019

00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Schouwburg Lochem, Lochem
Danny Vera - Pressure makes diamonds Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Markant Uden, Uden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pagina -327