PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -327
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 jan
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
zo 20 jan
Het Veur Theater
Leidschendam
De Amer
Amen
Dizzy
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
14:30
Gigant
Apeldoorn
14:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
Cultuurschuur
Monster
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:15
De Flux
Zaandam
16:15
Zaantheater
Zaandam
18:30
Baroeg
Rotterdam
1
10
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Roma
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
ma 21 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
2
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 22 jan
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
wo 23 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Willem
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Harderwijk
Harderwijk
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem

zaterdag 19 januari 2019

22:00
Raw Definition Hedon, Zwolle
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Tante Joke Karaoke Band Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Mr Scruff Paard, Den Haag
23:00
Rewind Podium Victorie, Alkmaar

zondag 20 januari 2019

Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Het Veur Theater, Leidschendam
Wille & the Bandits De Amer, Amen
The Cards Dizzy, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
11:00
Bach klavecimbelconcerten deel I Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:15
Bach klavecimbelconcerten deel II Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Tobermore Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
14:30
Afterslag Gigant, Apeldoorn
14:45
Bach klavecimbelconcerten deel III Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand' BREStheater, Brielle
15:00
The Wieners Café d’Oranjeboom, Velp
15:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek van Beresteyn, Veendam
15:30
Nol Havens Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
KOZZELTOV Cultuurschuur, Monster
16:00
Frans Pollux De Maaspoort, Venlo
16:15
Dayna Kurtz De Flux, Zaandam
16:15
Dayna Kurtz Zaantheater, Zaandam
18:30
Grave Digger + Burning Witches Baroeg, Rotterdam
1
10
19:00
Hobo Johnson Melkweg, Amsterdam
19:00
Abba Gold Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Jucifer Little Devil, Tilburg
19:30
Popkoor in Wonderland Patronaat, Haarlem
19:30
Joshua Hyslop Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Árstíðir Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Oude Luxor Theater, Rotterdam
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
20:00
Rock Legends Kursaal Oostende, Oostende
K's Choice De Roma, Antwerpen
20:00
Powersolo Paard, Den Haag
20:15
Echt Gebeurd Gala De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh... Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Baloji Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Cory Henry TivoliVredenburg, Utrecht

maandag 21 januari 2019

Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Eleftheria Arvanitaki La Madeleine, Brussel
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
20:00
Izaline Calister / Tania Kross / Thijs Borsten - Continental Jam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Radkey
Radkey Paradiso, Amsterdam
2
20:30
Cory Henry / Isaiah Sharkey / Taron Lockett Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Parktheater, Eindhoven
21:00
Árstíðir Podium 't Beest, Goes
22:00
Lorelle Meets The Obsolete Paradiso, Amsterdam

dinsdag 22 januari 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Harmonie, Leeuwarden
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving Schouwburg Venray, Venray
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater het Hof, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles! Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
CURSUS POPGESCHIEDENIS Paard, Den Haag
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Countdown Café - The Tightropes Q-Factory, Amsterdam
20:00
Snow Patrol Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Koorts (reprise) Meervaart, Amsterdam
20:30
Dayna Kurtz Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Mevrouw Tamara / Sam & Julia De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Adrianne Lenker - Big Thief Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

woensdag 23 januari 2019

Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Troosten Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - De Suppoost Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks De Kleine Willem, Enschede
Anne-Marie Jung - Ram Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater de Koornbeurs, Franeker
Rundfunk - Wachstumsschmerzen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar De Nieuwe Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thijs Kemperink - Bonje Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater De Leest, Waalwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter Goudse Schouwburg, Gouda
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pagina -327