Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
dinsdag 22 januari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Mevrouw Tamara / Sam & Julia
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 23 januari 2019
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mike Yung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Intimate Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Rudimental
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Medammecour on tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
J.C. Satàn
Paradiso, Amsterdam
19:30
Art Rocks
Paradiso, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Musis, Arnhem
Anna Calvi
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Fluor, Amersfoort
20:30
The Sore Losers
EKKO, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jasper Steverlinck
Cultuurcentrum Diest, Diest
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
CREA Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Odesza
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 24 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Spidergawd
Vera, Groningen
20:00
Youngr
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Annie Kinsella / Kieran Goss
TivoliVredenburg, Utrecht
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
K's Choice
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen