Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurschuur
Wieringerwerf
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
De Pul
Uden
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
013
Tilburg
14:30
013
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
14:30
Koepeltheater
Leeuwarden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Zik Zak
Ittre
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
14:30
Cacaofabriek
Helmond
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Café Buckshot
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:00
De Schakel
Gilze
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Ampere
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
17:30
Trix
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Flint
Amersfoort
14:00
De Amer
Amen
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Trefpunt
Gent
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
zaterdag 09 november 2019
19:30
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:00
Newskoolfest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 10 november 2019
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
16:00
Giacometti & Schonewille - Meester en leerling
De Maaspoort, Venlo
20:30
Henk Poort en de Helden
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Reminder
CHV Noordkade, Veghel
00:00
Tangarine - Uiteen
van Beresteyn, Veendam
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Black Star Riders
De Pul, Uden
20:00
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Theaterkerk Hemels, Twisk
Powerwolf
013, Tilburg
14:30
Fanclubdag Hippe Gasten
013, Tilburg
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Sneek, Sneek
20:00
Mathilde Santing
Theater aan de Schie, Schiedam
10:15
Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
21:00
Tones and I
Rotown, Rotterdam
20:00
Christian Scott
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Lavalu - Midair
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Kat Riggins & Blues Revival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Andre Hazes Jr.
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
The Bluebirds
Doornroosje, Nijmegen
Blood Red Shoes
Doornroosje, Nijmegen
Lamb
Muziekgieterij, Maastricht
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Koepeltheater, Leeuwarden
12:00
Iris & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Laurence Jones Band
Zik Zak, Ittre
16:00
Ruysdael Kwartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes
Cacaofabriek, Helmond
Russian Village Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Sweet Mary Jane
Café Buckshot, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater Peeriscoop, Gorinchem
15:00
Cesar Zuiderwijk
De Schakel, Gilze
20:00
Flume (AUS)
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Immolation
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
20:00
Clowns
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
The Jack Presents: Vulcano
The Jack, Eindhoven
20:00
Matthew and the Atlas
Effenaar, Eindhoven
15:00
David Ellis
PopEi, Eindhoven
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
15:00
Pierre Courbois
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Giant Sand
Burgerweeshuis, Deventer
De Dijk
Paard, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
20:00
Marea
La Madeleine, Brussel
20:00
Emeli Sandé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brihang
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
BREStheater, Brielle
20:30
The Aggrolites
Mezz, Breda
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets
Chassé Theater, Breda
19:30
Iris Hond
Luxor Live, Arnhem
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
20:00
Grieves & Too Many T's
Ampere, Antwerpen
20:00
The Specials
De Roma, Antwerpen
19:30
Injury Reserve
Trix, Antwerpen
19:00
Angèle
Lotto Arena, Antwerpen
17:30
Eluveitie / Infected Rain / Lacuna Coil
Trix, Antwerpen
Lolo Zouaï
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hanggai
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ibrahim Maalouf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hiromi
Bimhuis, Amsterdam
Marina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Julian Velard
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Ocean Wisdom
Melkweg, Amsterdam
19:30
Friendly Fires
Q-Factory, Amsterdam
19:00
RVG
Paradiso, Amsterdam
19:00
Orla Gartland
Melkweg, Amsterdam
14:30
Son Swagga
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Flint, Amersfoort
14:00
Sway Wild
De Amer, Amen
15:45
Birgit Schuurman
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 11 november 2019
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
Marina
013, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
20:45
Edgelarks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Leif Vollebekk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alice Phoebe Lou
La Madeleine, Brussel
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
22:00
Jvck James
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mallrat
Cinetol, Amsterdam