PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -326
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 nov
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:45
Simplon
Groningen
21:00
De X
Leiden
21:00
P3
Purmerend
21:00
De Pul
Uden
2
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
LOLA050
Groningen
Corneel
Lelystad
1
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:15
Rietveld Theater
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:30
Vera
Groningen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
zo 10 nov
00:00
van Beresteyn
Veendam
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Muziekgieterij
Maastricht
Nieuwe Nor
Heerlen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
BREStheater
Brielle
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
Martiniplaza
Groningen
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:00
De Amer
Amen
Martiniplaza
Groningen
14:30
Koepeltheater
Leeuwarden
14:30
013
Tilburg
14:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
De Schakel
Gilze
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Flint
Amersfoort
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Café Buckshot
Groningen
17:30
Trix
Antwerpen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Lotto Arena
Antwerpen
De Pul
Uden
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
1
19:30
Trix
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
2
1
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Rockhal
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Hoeve Overslot
Egmond aan Den Hoef
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Zik Zak
Ittre
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
The Jack
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
EKKO
Utrecht
013
Tilburg
2
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Ampere
Antwerpen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paard
Den Haag
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
ma 11 nov
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi

zaterdag 09 november 2019

20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
20:30
Marco Martens Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:45
Gotu Jim Simplon, Groningen
21:00
Studio Shap Shap De X, Leiden
21:00
Jan Akkerman P3, Purmerend
21:00
Mark Foggo De Pul, Uden
2
21:00
The Real Thing De Vorstin, Hilversum
21:00
Live at LOLA: Lustrous (BE) + Model Depose LOLA050, Groningen
Foto Indian Askin
Indian Askin Corneel, Lelystad
1
21:00
Sweet Mary Jane Grand Cafe Carambole, Winschoten
21:00
What The FRNK Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:15
Frank Blueka Rietveld Theater, Delft
22:00
Jazz&Beyond: Blakey Revisited Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: SQY / Sequoyah Muziekcafé Helmond, Helmond
22:30
The Cosmosians Vera, Groningen
23:00
Pina Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Give It Dub - 10 Years Part 2 Doornroosje, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band Patronaat, Haarlem

zondag 10 november 2019

00:00
Tangarine - Uiteen van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi Theater Peeriscoop, Gorinchem
Lamb Muziekgieterij, Maastricht
Russian Village Boys Nieuwe Nor, Heerlen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp BREStheater, Brielle
10:15
Rene van Kooten Lourdeskerk, Scheveningen
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Martiniplaza, Groningen
12:00
Iris & Friends - Jazzclub Zuid Limburg Theater Kerkrade, Kerkrade
14:00
Sway Wild De Amer, Amen
Foto 20 JAAR K3
20 JAAR K3 Martiniplaza, Groningen
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Koepeltheater, Leeuwarden
14:30
Fanclubdag Hippe Gasten 013, Tilburg
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes Cacaofabriek, Helmond
14:30
Son Swagga Bimhuis, Amsterdam
15:00
Cesar Zuiderwijk De Schakel, Gilze
15:00
David Ellis PopEi, Eindhoven
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Flint, Amersfoort
15:00
Pierre Courbois Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Reminder CHV Noordkade, Veghel
15:00
Lavalu - Midair Theater Walhalla, Rotterdam
15:45
Birgit Schuurman Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Giacometti & Schonewille - Meester en leerling De Maaspoort, Venlo
16:00
Ruysdael Kwartet Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Kat Riggins & Blues Revival ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:15
Sured Gigant, Apeldoorn
17:00
Sweet Mary Jane Café Buckshot, Groningen
17:30
Eluveitie / Infected Rain / Lacuna Coil Trix, Antwerpen
19:00
RVG Paradiso, Amsterdam
19:00
Immolation Metropool Enschede, Enschede
19:00
Andre Hazes Jr. Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Orla Gartland Melkweg, Amsterdam
19:00
Angèle Lotto Arena, Antwerpen
Foto Black Star Riders
Black Star Riders De Pul, Uden
1
19:30
Ocean Wisdom Melkweg, Amsterdam
19:30
Friendly Fires Q-Factory, Amsterdam
19:30
Iris Hond Luxor Live, Arnhem
Foto Giant Sand
Giant Sand Burgerweeshuis, Deventer
1
19:30
Injury Reserve Trix, Antwerpen
Foto Blood Red Shoes
Blood Red Shoes Doornroosje, Nijmegen
2
1
20:00
Clowns Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Bløf De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christian Scott LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Flume (AUS) Rockhal,
20:00
Judith Hill Boerderij, Zoetermeer
20:00
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema Theaterkerk Hemels, Twisk
20:00
Marea La Madeleine, Brussel
20:00
Wëreldbänd - Släpstick Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight Hoeve Overslot, Egmond aan Den Hoef
20:00
The Specials De Roma, Antwerpen
20:00
Laurence Jones Band Zik Zak, Ittre
20:00
Mathilde Santing Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Emeli Sandé Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Jack Presents: Vulcano The Jack, Eindhoven
Foto Marina
Marina Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Foto Powerwolf
Powerwolf 013, Tilburg
2
20:00
Peter Koelewijn & The Rockets Chassé Theater, Breda
20:00
Grieves & Too Many T's Ampere, Antwerpen
20:00
Julian Velard Q-Factory, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas Effenaar, Eindhoven
20:00
Brihang M.C. Cactus, Sint-Andries
20:15
The Bluebirds Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theater Sneek, Sneek
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Spant!, Bussum
20:15
Duncan Laurence Effenaar, Eindhoven
20:30
Hiromi Bimhuis, Amsterdam
Foto De Dijk
De Dijk Paard, Den Haag
1
20:30
Hanggai Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Aggrolites Mezz, Breda
20:30
Henk Poort en de Helden Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Lolo Zouaï
Lolo Zouaï Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
Ibrahim Maalouf Paradiso, Amsterdam
21:00
Tones and I Rotown, Rotterdam

maandag 11 november 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers Waanders in de Broeren, Zwolle
18:00
Patrick Fiori Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Pagina -326