PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -324
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 jan
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
De Vroone
Kapelle
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
Cacaofabriek
Helmond
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Rotown
Rotterdam
1
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Corneel
Lelystad
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zo 20 jan
Dizzy
Rotterdam
De Amer
Amen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
Gigant
Apeldoorn
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
14:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Cultuurschuur
Monster
16:15
Zaantheater
Zaandam
16:15
De Flux
Zaandam
18:30
Baroeg
Rotterdam
1
10
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
ma 21 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
2
Ahoy
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Paradiso
Amsterdam
di 22 jan
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem

zaterdag 19 januari 2019

20:00
Jasper Steverlinck De Warande, Turnhout
20:00
Árstíðir Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
This Is Jackson - Thriller Grenswerk, Venlo
20:00
Starfish De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Vive La Fête Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Niklas Paschburg Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
1
20:00
Max van den Burg - Paasbest De Vroone, Kapelle
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo dB's, Utrecht
20:15
Anneke van Giersbergen -Inchecken Cultura, Ede
20:15
Jacob Lee TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
CREA Orkest Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael Theater De Klinker, Winschoten
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek Theater Hof 88, Almelo
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Aïda - Charkov City Opera & Ballet De Maaspoort, Venlo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater Carrousel, Ommen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marcel de Groot - Door De Maaspoort, Venlo
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Maartje Meijer Band TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Another Journey / Fan Halen Manifesto, Hoorn
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Cacaofabriek, Helmond
1
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out) Meervaart, Amsterdam
20:30
Marco Lopes - Moedt Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Celano-Baggiani group PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Boef Metropool Enschede, Enschede
Foto Radkey
Radkey Rotown, Rotterdam
1
21:00
Heretic / Nocturnal The Jack, Eindhoven
21:00
colonel jetski Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Tsar Bompa Altstadt, Eindhoven
21:00
Voltage plays Tom Petty Bibelot, Dordrecht
21:00
Can Abyss + Infected Shit Little Devil, Tilburg
21:00
Bintangs Metropool, Hengelo
21:00
The Fortunate Sons Gebouw T, Bergen op Zoom
21:45
Rosettes Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Raw Definition Hedon, Zwolle
22:00
You Should Get To Know Us Merleyn, Nijmegen
22:00
Dance Classics met Gerard Ekdom Corneel, Lelystad
22:00
Adaro / B-Front / Frequencerz / Phuture Noize Doornroosje, Nijmegen
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Mr Scruff Paard, Den Haag
23:00
Rewind Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Tante Joke Karaoke Band Neushoorn, Leeuwarden

zondag 20 januari 2019

The Cards Dizzy, Rotterdam
Wille & the Bandits De Amer, Amen
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet Het Veur Theater, Leidschendam
11:00
Bach klavecimbelconcerten deel I Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:15
Bach klavecimbelconcerten deel II Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Afterslag Gigant, Apeldoorn
14:30
Tobermore Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
14:45
Bach klavecimbelconcerten deel III Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek van Beresteyn, Veendam
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand' BREStheater, Brielle
15:00
The Wieners Café d’Oranjeboom, Velp
15:30
Nol Havens Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
Frans Pollux De Maaspoort, Venlo
16:00
KOZZELTOV Cultuurschuur, Monster
16:15
Dayna Kurtz Zaantheater, Zaandam
16:15
Dayna Kurtz De Flux, Zaandam
18:30
Grave Digger + Burning Witches Baroeg, Rotterdam
1
10
19:00
Jucifer Little Devil, Tilburg
19:00
Abba Gold Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Hobo Johnson Melkweg, Amsterdam
19:30
Árstíðir Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Joshua Hyslop Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Popkoor in Wonderland Patronaat, Haarlem
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
K's Choice De Roma, Antwerpen
20:00
Powersolo Paard, Den Haag
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
20:00
Rock Legends Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh... Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cory Henry TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Baloji Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

maandag 21 januari 2019

Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Eleftheria Arvanitaki La Madeleine, Brussel
20:00
Izaline Calister / Tania Kross / Thijs Borsten - Continental Jam Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Radkey
Radkey Paradiso, Amsterdam
2
Foto Vrienden van Amstel Live
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Parktheater, Eindhoven
20:30
Cory Henry / Isaiah Sharkey / Taron Lockett Bimhuis, Amsterdam
21:00
Árstíðir Podium 't Beest, Goes
22:00
Lorelle Meets The Obsolete Paradiso, Amsterdam

dinsdag 22 januari 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda Theater het Hof, Arnhem
Pagina -324