PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -324
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 nov
20:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Hall Of Fame
Tilburg
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
CCXL Theater
Vlissingen
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Krocht
Zandvoort
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Pul
Uden
De Helling
Utrecht
1
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Waalse Kerk
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
EM2
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
2
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:00
De Vorstin
Hilversum
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 15 nov
Theater De Leest
Waalwijk
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer

donderdag 14 november 2019

20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Folk Road Show Q-Factory, Amsterdam
20:00
De Dijk Effenaar, Eindhoven
20:00
Doka Live | Instant Fame Doka - Volkshotel, Amsterdam
Foto Stake
Stake Hall Of Fame, Tilburg
1
20:00
Marc Broussard De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bobby McFerrin Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange CCXL Theater, Vlissingen
1
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Jo Goes Hunting
Jo Goes Hunting Rotown, Rotterdam
1
20:00
Khemmis (USA/NuclearBlast) + Iron Walrus Little Devil, Tilburg
1
20:00
Dennis van Aarssen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Vestzaktheater, Enschede
20:00
Dana Gavanski Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Heilung
Heilung TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
Indian Askin Grenswerk, Venlo
20:00
Memphis Maniacs Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Sidney Schmeltz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Fureys De Krocht, Zandvoort
20:00
Lucky Chops Melkweg, Amsterdam
20:00
The Rose Melkweg, Amsterdam
20:00
Morrissey Indeed Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Zuco 103 TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Enge Buren - BASTA! Agnietenhof, Tiel
20:00
Tarkan AFAS Live, Amsterdam
20:00
Matthew and the Atlas Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Axelle Red De Spil, Roeselare
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
C.W. Stoneking Patronaat, Haarlem
20:00
Henry van Loon Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Nick Waterhouse Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Specials TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
New Purple Celebration Patronaat, Haarlem
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
TaxiWars LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Schouwburg Venray, Venray
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Cultura, Ede
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Het Musiater, Zevenaar
20:15
Marcel de Groot - DOOR Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Laurence Jones Band De Pul, Uden
Foto The Mountain Goats
The Mountain Goats De Helling, Utrecht
1
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Stef Bos De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Roachford Luxor Live, Arnhem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Kattendans, Bergeijk
20:15
Steeleye Span Hedon, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Injury Reserve Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Omni EKKO, Utrecht
20:30
B Boys Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Daan Boom De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Binkbeats Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Colin Blunstone P60, Amstelveen
20:30
Auke Hulst / Corrie Van Binsbergen Bimhuis, Amsterdam
20:30
Teus Nobel Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Waterboys Paard, Den Haag
20:30
Hehobros Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ruben Hein - Boventoon Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Avery Sunshine Patronaat, Haarlem
20:30
Gosto / Kris Berry / Will Knox Waalse Kerk, Amsterdam
20:30
Geppetto & The Whales Luxor Live, Arnhem
20:30
Bökkers EM2, Groningen
20:30
Black Pumas Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Posttheater, Arnhem
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Navarone Mezz, Breda
20:30
Di-rect Paard, Den Haag
Foto The Chats
The Chats Vera, Groningen
2
20:30
Anuar - EERLIJK Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater De Storm, Winterswijk
20:30
The Osmonds Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Fleetwood Mac tribute Mirage Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Basseculade / Oshunmare Simplon, Groningen
21:00
Edson Da Graça - Wakker Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Barely Autumn + Gaume Hofman Café, Utrecht
21:00
Kim Wilde De Vorstin, Hilversum
22:00
Bokoeyonce Merleyn, Nijmegen

vrijdag 15 november 2019

De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Leest, Waalwijk
Charly Luske - The story of George Michael DNK, Assen
Sara Kroos - Verte Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Ervaring Posttheater, Arnhem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
Belle Perez - Fiesta Perez! Kennemer Theater, Beverwijk
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pagina -324