Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
Ahoy
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Idea
Soest
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurschuur
Monster
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
woensdag 23 januari 2019
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Anna Calvi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Art Rocks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Odesza
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mike Yung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Medammecour on tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rudimental
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
Cultuurcentrum Diest, Diest
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Intimate Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:15
CREA Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Markant Uden, Uden
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Musis, Arnhem
20:30
The Sore Losers
EKKO, Utrecht
20:30
Steve Harley & Cockney Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Fluor, Amersfoort
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
J.C. Satàn
Paradiso, Amsterdam
donderdag 24 januari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Alex Roeka - En toen ineens
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse