Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
22:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
De Meerpaal
Dronten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
20:15
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Spant!
Bussum
Paleis 12
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Mezz
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
DNK
Assen
20:00
t Smiske
Asse
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
22:00
Ampere
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
01:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 16 november 2019
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Julian Lage
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis
Patronaat, Haarlem
22:30
Teddy's Hit
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: DROOL + The Slaughter House Band
LOLA050, Groningen
20:45
Tabitha
Simplon, Groningen
20:00
Wall of Roses
Simplon, Groningen
20:00
Anna Ternheim
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Tourette's
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Ball Noir
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Jan Rot - O Ja!
Kulturhus, Epe
20:00
Lucky Chops
Metropool Enschede, Enschede
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parktheater, Eindhoven
Anneke van Giersbergen
Effenaar, Eindhoven
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amazing Stroopwafels
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
22:00
Han Bennink & ICP Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
O'G3NE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee
Paard, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
Mr Eazi
Paleis 12, Brussel
20:00
Matthew and the Atlas
Botanique, Brussel
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
The Dirty Denims
Mezz, Breda
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Made in Belgium
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Dutch Eagles
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Concert: Orquesta del Tiempo Perdido
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
DNK, Assen
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
21:00
Ruben Annink
Luxor Live, Arnhem
Everlast
Luxor Live, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gigant, Apeldoorn
22:00
the obsCURE
Ampere, Antwerpen
20:00
Luka Bloom
De Roma, Antwerpen
20:00
Tamino
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
21:00
B Boys
Cinetol, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
Stef Kamil Carlens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Concerto, Amsterdam
20:00
Look Mum No Computer
Bitterzoet, Amsterdam
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
01:00
Steve Lacy
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
South African Roadtrip
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Techno Time
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
a balladeer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 17 november 2019
20:00
Matt Simons
Hedon, Zwolle
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Spiegel, Zwolle
Mercy John
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
BLUES REVIVAL / Kat Riggins
JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Zuma
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Jack Broadbent
TivoliVredenburg, Utrecht