PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -323
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 nov
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
013
Tilburg
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Grenswerk
Venlo
Effenaar
Eindhoven
3
20:00
Rockhal
20:00
Botanique
Brussel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
1
20:00
t Smiske
Asse
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
2
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
2
10
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Manifesto
Hoorn
2
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
013
Tilburg
1
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Duycker
Hoofddorp
1
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Mezz
Breda
20:30
ACU
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Simplon
Groningen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam

zaterdag 16 november 2019

20:00
Urbanus Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Luka Bloom De Roma, Antwerpen
20:00
Chantals Pyjama Party Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Look Mum No Computer Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Peter Dons / Wayback Theater Het Plein, Ridderkerk
20:00
Jan Rot - O Ja! Kulturhus, Epe
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Tourette's O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2 Gigant, Apeldoorn
20:00
Karsu Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Eric Vaarzon Morel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Tisjeboyjay Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fureys Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Parktheater, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek Theatertour Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
O'G3NE Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Orpheus, Apeldoorn
20:00
Laurence Jones Band Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto The Chats
The Chats 013, Tilburg
1
20:00
The Lumineers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
NITS - Nits 2019-2020 Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Amazing Stroopwafels Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Green Lizard / Rude Boy Grenswerk, Venlo
Foto Anneke van Giersbergen
Anneke van Giersbergen Effenaar, Eindhoven
3
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy Rockhal,
20:00
Matthew and the Atlas Botanique, Brussel
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:00
Made in Belgium Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Raymond van het Groenewoud CC De Warandepoort, Tervuren
20:00
Ball Noir PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
1
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen t Smiske, Asse
20:00
Wall of Roses Simplon, Groningen
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen Cacaofabriek, Helmond
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Neushoorn, Leeuwarden
Foto DeWolff / Golden Earring
DeWolff / Golden Earring Ahoy, Rotterdam
2
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee Paard, Den Haag
20:15
Stef Bos - RUIMTE Ledeltheater, Oostburg
20:15
Nederpop All Stars Munttheater, Weert
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz van Beresteyn, Veendam
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie De Meerpaal, Dronten
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2 Zaantheater, Zaandam
20:15
Cabarestafette Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Den Bolder, Waspik
20:15
South African Roadtrip TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Weijer, Boxmeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Amsterdam Klezmer Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh EKKO, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Dutch Eagles De Kattendans, Bergeijk
20:30
a balladeer Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Hillstone PopEi, Eindhoven
20:30
A Song Journey Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Meervaart, Amsterdam
20:30
Julian Lage Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Life Of Agony
Life Of Agony Metropool, Hengelo
2
10
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Het Evertshuis, Bodegraven
Foto Roachford
Roachford Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Colin Blunstone
Colin Blunstone Manifesto, Hoorn
2
20:30
Gestampte Meisjes De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Foto Kim Wilde
Kim Wilde 013, Tilburg
1
20:30
Nikki Lane De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Hehobros De Harmonie, Leeuwarden
20:30
New Purple Celebration Markant Uden, Uden
20:30
De Dijk Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Paasbest Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Steeleye Span Duycker, Hoofddorp
1
20:30
Pavlov's Dog Spirit of 66, Verviers
20:30
The Dirty Denims Mezz, Breda
20:30
Meet me in Jamaica ACU, Utrecht
20:30
Concert: Orquesta del Tiempo Perdido PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Stef Kamil Carlens
Stef Kamil Carlens Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten C.C. De Kei, Reusel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Henk Poort en de Helden DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lavalu - Midair Theater Ludens, Voorburg
20:45
Tabitha Simplon, Groningen
20:45
Trijntje Oosterhuis Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Ruben Annink Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: DROOL + The Slaughter House Band LOLA050, Groningen
21:00
Memphis Maniacs ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Wouter Hamel Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Rocking Drifters Little Devil, Tilburg
21:00
Zuco 103 Grounds, Rotterdam
21:00
B Boys Cinetol, Amsterdam
Pagina -323