Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Dorpshuis De Stek
Grootebroek
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:45
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
JC the Cube
Boskoop
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Metropool Enschede
Enschede
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:30
013
Tilburg
23:00
Mezz
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Doelen
Rotterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
De Kleine Willem
Enschede
10:00
Meervaart
Amsterdam
11:15
Meervaart
Amsterdam
13:30
De Maaspoort
Venlo
14:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
Koel310
Alkmaar
14:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Bimhuis
Amsterdam
14:30
Meervaart
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Jan van Besouw
Goirle
15:00
Paard
Den Haag
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Paradox
Tilburg
15:00
Groene Engel
Oss
15:30
Meervaart
Amsterdam
15:30
Patronaat
Haarlem
15:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
't Nonnetje
Amersfoort
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:30
Kavka
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
LOLA050
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
O.C. De Kleine Beer
Beernem
Ahoy
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
The Box
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 26 januari 2019
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Suddenly Years Align
Dorpshuis De Stek, Grootebroek
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:45
CCC Inc
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Wanderers - Elvis tribute
Bibelot, Dordrecht
21:00
Moonstruck
JC the Cube, Boskoop
21:00
Autumn
De Peppel, Zeist
21:00
New Cool Collective
Het Bolwerk, Sneek
21:30
CLASSIC (R&B & Hiphop)
Metropool Enschede, Enschede
21:30
Sinister
Manifesto, Hoorn
21:30
JamSession Come & Play @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
LIVE: Iron Maiden, tribute by Somewhere on Stage
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Air Waves
Vera, Groningen
22:00
Whiskey Shivers
Merleyn, Nijmegen
22:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
22:00
SUNGODS
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:30
Barong Family
013, Tilburg
23:00
Cultuurnacht afterparty: Aftermatten
Mezz, Breda
zondag 27 januari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Doelen, Rotterdam
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Beauforthuis, Austerlitz
Maartje & Kine - Vibrato
De Kleine Willem, Enschede
10:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
11:15
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
13:30
Wibi Soerjadi
De Maaspoort, Venlo
14:00
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
14:15
Collegium Musicum Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
DJANGO matinee Peter Beets trio & FLORIN NICULESCU
Bimhuis, Amsterdam
14:30
BLIND DATE FAMILIE 7+
Meervaart, Amsterdam
15:00
Black Denim Festival 2.0
Baroeg, Rotterdam
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Jan van Besouw, Goirle
15:00
LaBomba
Paard, Den Haag
15:00
Jodymoon
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg
15:00
Mardi Gras - Farmhouse Jazzband
Groene Engel, Oss
15:30
BLIND DATE FAMILIE 2+
Meervaart, Amsterdam
15:30
Sunday Sessions - Some Petty (a tribute to Tom Petty)
Patronaat, Haarlem
15:30
Caroline in't Veld
De Parel van Zuilen, Utrecht
16:00
BLIND DATE FAMILIE 4+
Meervaart, Amsterdam
16:00
Bertolf - Soelaas
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Lemon (NL)
't Nonnetje, Amersfoort
16:00
EP release Inkhorn Controversy met support van Sarah Floor
dB's, Utrecht
19:00
LIVE: Stage Experience Januari 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
19:30
Draconian
Kavka, Antwerpen
K's Choice
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Trio Da Kali & Well Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fucked Up
Melkweg, Amsterdam
20:00
Colin Benders / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force
Tolhuistuin, Amsterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Spidergawd
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Phronesis
TivoliVredenburg, Utrecht
Eerie Wanda (locatie: Molen De Ster)
EKKO, Utrecht
20:30
Eerie Wanda
Molen De Ster, Utrecht
20:30
J.C. Satàn
Dynamo, Eindhoven
21:00
Live at LOLA: Whiskey Shivers + Anna Coogan | Groningen, NL
LOLA050, Groningen
maandag 28 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
K's Choice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pussy Riot
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Air Waves
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Medammecour on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Aristo's BIG tv tunes band
Patronaat, Haarlem
20:00
Mastodon
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dayna Kurtz
O.C. De Kleine Beer, Beernem
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Op Maarten! - Paul de Munnik, Lucretia van der Vloot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paolo Giacometti / Pieter Wispelwey
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 29 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Drommedaris, Enkhuizen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Deventer Schouwburg, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Day6
The Box, Amsterdam
19:30
Presentaties Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
Pussy Riot
Patronaat, Haarlem
20:00
Slothrust
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patti Smith
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Koninklijk Circus, Brussel
Don Broco
TivoliVredenburg, Utrecht