PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -319
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 31 jan
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
1
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C-Mine
Genk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Musis
Arnhem
00:00
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Stroud
Putten
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
013
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
1
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Mezz
Breda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Rockhal
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
't Getouw
Mol
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Vera
Groningen
1
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:30
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 01 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Figi Theater
Zeist
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Veluvine
Nunspeet
Theater Aan de Slinger
Houten
Posttheater
Arnhem
Luctor et Emergo
Rilland
Diligentia
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel

donderdag 31 januari 2019

Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Anneke van Giersbergen - Inchecken
Anneke van Giersbergen - Inchecken Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
1
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Oeloek - Droeftoeters De Muze, Noordwijk
Louise Korthals - Alles is er De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Willem, Papendrecht
Thomas Acda - Motel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Theo Nijland - En de rest is onzin Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C-Mine, Genk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Musis, Arnhem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash C.C. Stroud, Putten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Posttheater, Arnhem
Foto The Silverfaces
The Silverfaces Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats De Oosterpoort, Groningen
19:00
Jeanfi Janssens Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Joost 013, Tilburg
Foto Amaranthe / Follow The Cipher
Amaranthe / Follow The Cipher Doornroosje, Nijmegen
1
Foto Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad
Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad Paradiso, Amsterdam
1
19:30
The Neighbourhood Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schulte Melkweg, Amsterdam
20:00
Hoobastank Trix, Antwerpen
20:00
Pussy Riot Paard, Den Haag
20:00
Jacqueline Govaert Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Fais The Reflection Tour Paard, Den Haag
Foto The Sore Losers + The Glücks
The Sore Losers + The Glücks Rotown, Rotterdam
1
20:00
DeWolff Fluor, Amersfoort
20:00
philharmonie zuidnederland en Nederlands Kamerkoor - Het Requiem van F Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto K's Choice
K's Choice Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
Escape the Fate Zappa, Antwerpen
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Zaantheater, Zaandam
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Spinvis Solo De Zwerver, Oostende
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour Mezz, Breda
20:00
Club 3voor12 / Utrecht dB's, Utrecht
20:00
Steven Wilson Rockhal,
20:00
Massive Attack Paleis 12, Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Toneelschuur, Haarlem
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
One Louder: Satanic Surfers EKKO, Utrecht
20:00
Comedy Night 31 jan Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lakshmi - Adem Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive De Maaspoort, Venlo
20:15
Roué Verveer Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dayna Kurtz 't Getouw, Mol
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Bolita Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
These Go To Eleven Hedon, Zwolle
1
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Broederliefde Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Mother's Finest Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand' Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Paul de Munnik Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Rhinorino Paard, Den Haag
20:30
Jasper Steverlinck GC de Melkerij, Zemst
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Khana Bierbood Vera, Groningen
1
21:00
Ganos Lal Podium 't Beest, Goes
21:30
Simplon UP: Urban Grey + Polycentric Simplon, Groningen
22:00
Willie Watson Merleyn, Nijmegen

vrijdag 01 februari 2019

Yentl en de Boer - Magie Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Wilminktheater, Enschede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Het leven an sich Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Vibrato Schaffelaartheater, Barneveld
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights Goudse Schouwburg, Gouda
Anne-Marie Jung - Ram Veluvine, Nunspeet
Matroesjka - Brainwash Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Luctor et Emergo, Rilland
Louise Korthals - Alles is er Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaterhotel Almelo, Almelo
Freek de Jonge - De Suppoost Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pagina -319