PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -319
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 nov
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Werftheater
Utrecht
Mezz
Breda
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Doornroosje
Nijmegen
1
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:00
P60
Amstelveen
21:00
EKKO
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
2
vr 22 nov
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Carrousel
Ommen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Kerk
Den Haag
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Time Out
Gemert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Leest
Waalwijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kulturhus Irene
Notter
Orpheus
Apeldoorn
1
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Effenaar
Eindhoven
1
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Dynamo
Eindhoven
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Ahoy
Rotterdam
2
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht

donderdag 21 november 2019

20:15
NITS - Nits 2019-2020 Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
BloYaTop / FM ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Max van den Burg - Paasbest Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Hof 88, Almelo
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Werftheater, Utrecht
Foto Stef Kamil Carlens
Stef Kamil Carlens Mezz, Breda
1
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
De Dijk Hedon, Zwolle
20:30
Memphis Maniacs Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Ben Williams & Sound Effect Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lightning Dust Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues De Kleine Willem, Enschede
20:30
Antimatter Doornroosje, Nijmegen
1
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton De Meerpaal, Dronten
20:30
Cho Paradiso, Amsterdam
20:30
Ruben Annink Mezz, Breda
20:30
KIKYU / Tessel Simplon, Groningen
20:30
Mercy John TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Manudigital Q-Factory, Amsterdam
20:30
Luka Cinetol, Amsterdam
20:30
KOKOKO! WORM, Rotterdam
20:30
Seraph Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ezra Furman Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Posttheater, Arnhem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
DiTCH / Urban Graveyard Paard, Den Haag
20:45
Of the Wand and the Moon Cacaofabriek, Helmond
20:45
Kim Larsen Cacaofabriek, Helmond
21:00
Skerryvore P60, Amstelveen
21:00
Mdou Moctar EKKO, Utrecht
22:00
Drose Vera, Groningen
22:00
Anne-Fay Paradiso, Amsterdam
Foto Jo Goes Hunting
Jo Goes Hunting Merleyn, Nijmegen
2

vrijdag 22 november 2019

00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Carrousel, Ommen
Najib Amhali - Waar was ik? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Kattendans, Bergeijk
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agora Theater Druten, Druten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Chassé Theater, Breda
Maaike Ouboter De Nieuwe Kerk, Den Haag
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Soundos - Niets te verliezen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Podium Hoge Woerd, De Meern
Andre Hazes Jr. Time Out, Gemert
Lebbis - De Ervaring Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016 Theater 't Speelhuis, Helmond
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater De Leest, Waalwijk
Steffen Morrison - The Art Of Being Human ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke Theater de Spiegel, Zwolle
Laïs C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Breek Kulturhus Irene, Notter
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Orpheus, Apeldoorn
1
André Manuel - DREEJKLEZOEW Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Verte Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:00
Baskar Poppodium Volt, Sittard
Foto Motionless in White
Motionless in White Effenaar, Eindhoven
1
19:30
Marc Rebillet Trix, Antwerpen
19:30
Soft Kill Patronaat, Haarlem
19:30
Daniel Busser Paradiso, Amsterdam
19:30
Ina Forsman Luxor Live, Arnhem
19:30
Droeloe Melkweg, Amsterdam
19:45
Navarone Doornroosje, Nijmegen
19:45
Booze & Glory Dynamo, Eindhoven
19:45
Alien Ant Farm / P.O.D. Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Fulco De Kreun, Kortrijk
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar Neushoorn, Leeuwarden
20:00
South African Roadtrip Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot Ahoy, Rotterdam
2
20:00
Blu & Exile Simplon, Groningen
20:00
Mercy John Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Foto Radical Face
Radical Face Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Green Lizard / Rude Boy Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Kim Wilde Paard, Den Haag
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit Bibelot, Dordrecht
Pagina -319