Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Theater Floralis
Lisse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:00
Flora Theater
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Effenaar
Eindhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Podium heino
Heino
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
V11
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Het Parochiehuis
Delden
21:00
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
maandag 18 november 2019
20:00
Villagers
Het Depot, Leuven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
Lisa Lois Sings Adèle
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon Spencer & The Hitmakers
Rotown, Rotterdam
The Waterboys
013, Tilburg
20:30
Guy Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
The Lumineers
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 19 november 2019
20:30
Guy Davis
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Mdou Moctar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wives
Cinetol, Amsterdam
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Vampire Weekend
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Stick Figure
Melkweg, Amsterdam
19:00
Noah Kahan
Melkweg, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fink
De Roma, Antwerpen
20:00
August Burns Red
Trix, Antwerpen
20:00
Banks
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Temples
Botanique, Brussel
20:00
Trois Cafés Gourmands
La Madeleine, Brussel
Angèle
Paleis 12, Brussel
20:00
The Fureys
Flora Theater, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
The Doors (tribute)
Podium heino, Heino
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Kom, Nieuwegein
19:45
Matt Simons
Doornroosje, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Surf Curse | V11
V11, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rival Sons
013, Tilburg
20:30
Beverly Glenn-Copeland
TivoliVredenburg, Utrecht
Sigrid
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Maaike Ouboter
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Casey Hensley
Spirit of 66, Verviers
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 20 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
South African Road Trip - Good Hope - Swingende Zuid-Afrikaanse muziek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Vanishing Twin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jo Goes Hunting
Cinetol, Amsterdam
20:00
Joy Crookes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
DeLaMar, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal