Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
P3
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Gildehuis
Lobith
30CC/Schouwburg
Leuven
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
't Ukien
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
N.H. Kerk
Heino
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
21:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Kik
Elst
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
02:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Door
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
BREStheater
Brielle
19:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
13:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 02 februari 2019
21:15
De Kift
P3, Purmerend
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater De Willem, Papendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
CCC Inc.
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Doornroosje, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Romy Monteiro
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
20:00
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Die Cappuccinos
Gildehuis, Lobith
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill
Gebr. De Nobel, Leiden
Toontje Lager
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
This Is Jackson's THRILLER
Neushoorn, Leeuwarden
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paul de Munnik
Singer Theater, Laren
Fokko
't Ukien, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Physical Graffiti
Manifesto, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
20:00
Rowwen Heze
Metropool, Hengelo
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
20:30
Fuse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ares
Patronaat, Haarlem
Hoobastank
Patronaat, Haarlem
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:00
En Attendant Ana
Vera, Groningen
23:00
LOFT 4 YEARS
Vera, Groningen
20:00
The Tightropes
Simplon, Groningen
20:00
Andrew Combs
Der Aa-theater, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Blind Sight / Death Hounds / Deathisfaction / Forlorn Hope / Massive A
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
21:00
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Fait la Force
Dynamo, Eindhoven
Hausmagger
Effenaar, Eindhoven
20:00
British Invasion met o.a. Musest + Oasish
Effenaar, Eindhoven
02:00
Alison's Fall + Yip Roc
Altstadt, Eindhoven
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meerpaal, Dronten
20:00
Kayak
Iduna, Drachten
21:00
The Fortunate Sons
Bibelot, Dordrecht
20:30
Go March / Laplander
Door, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
23:00
Hitsig ft. Luuk
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Shary-An
Paard, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chansons Magnifiques
Paard, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Skelektief + improvisatie acts
Wolbodo, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Heideroosjes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blood Red Shoes
Botanique, Brussel
20:00
Hans Dulfer plays Blues
BREStheater, Brielle
19:30
Magnacult
Mezz, Breda
19:30
DansPaleis Van Kooten
Mezz, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Dirty Daddies
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
De Kattendans, Bergeijk
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:30
The Sore Losers
Gigant, Apeldoorn
13:00
Open Club Day
Gigant, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Postmen
Trix, Antwerpen
23:00
Amsterdam Soul Weekender: Theo Parrish, KC the Funkaholic, Sadar Bahar
Paradiso, Amsterdam
21:00
FATG
Paradiso, Amsterdam