PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -316
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 feb
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
Spant!
Bussum
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeMess
Naarden
't Ukien
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Bussel
Oosterhout
De Oosterpoort
Groningen
Bon theater
Medemblik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kampanje
Den Helder
Orpheus
Apeldoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Speeldoos
Baarn
De Pul
Uden
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
02:00
Altstadt
Eindhoven
10:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Gigant
Apeldoorn
13:30
Hedon
Zwolle
16:00
Concerto
Amsterdam
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
2
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Bosuil
Weert
1
19:00
Het Bolwerk
Sneek
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
19:30
Mezz
Breda
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Wilminktheater
Enschede
1
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
7
1
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
5
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
De Meester
Almere
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
BREStheater
Brielle

zaterdag 02 februari 2019

Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Het Park, Hoorn
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Spant!, Bussum
De Partizanen - Het leven an sich Het Dorpshuis, Nigtevecht
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Lievekamp, Oss
Murth Mossel - Pauwer Parktheater, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) 30CC/Schouwburg, Leuven
Yentl en de Boer - Magie Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Arno van der Heyden - Heksenjacht DeMess, Naarden
Fokko 't Ukien, Kampen
Tommie Christiaan - In een ander licht De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Ogterop, Meppel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pieter Derks - Voor wat het waard is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel Bon theater, Medemblik
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Leeuw - Vette Pech! Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Waar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts Theater de Speeldoos, Baarn
Guns 2 roses De Pul, Uden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater Ludens, Voorburg
Thomas Smith - De jaren van verstand Theater de Schuur, Zevenbergen
Freek de Jonge - De Suppoost De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky De hoogte, Winsum
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
02:00
Alison's Fall + Yip Roc Altstadt, Eindhoven
10:30
Dirk Scheele - Feest!! Melkweg, Amsterdam
13:00
Open Club Day Gigant, Apeldoorn
13:30
Sound Of Heaven Hedon, Zwolle
16:00
Barrelhouse Concerto, Amsterdam
18:30
Blind Sight / Death Hounds / Deathisfaction / Forlorn Hope / Massive A O.J.C. Maddogs, Groesbeek
2
18:30
Ooostblok Melkweg, Amsterdam
19:00
Remember Phil & Gary De Bosuil, Weert
1
19:00
VERS! met oa Cool Quest Het Bolwerk, Sneek
Foto Behemoth
Behemoth TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
19:30
Magnacult Mezz, Breda
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
19:30
Matoma Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
DansPaleis Van Kooten Mezz, Breda
19:45
Joe Sumner / Okke Punt Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
De Staat De Casino, Sint-Niklaas
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Thomas Acda Wilminktheater, Enschede
1
Douwe Bob Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
Jasper Steverlinck C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Physical Graffiti Manifesto, Hoorn
20:00
Nederlands Blazers Ensemble: Symmetries Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Roland van der Horst - Symphonic Rock Night Markant Uden, Uden
20:00
This Is Jackson's THRILLER Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Hausmagger
Hausmagger Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Postmen Trix, Antwerpen
20:00
The Dirty Daddies Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
The Tightropes Simplon, Groningen
Foto Hoobastank
Hoobastank Patronaat, Haarlem
7
1
20:00
Bon Scotch J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Marc Rebillet Skatecafe, Amsterdam
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chansons Magnifiques Paard, Den Haag
20:00
Shary-An Paard, Den Haag
20:00
Massive Attack AFAS Live, Amsterdam
5
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Classic Albums: Marillion - The Thieving Magpie (door Fugazi) De Meester, Almere
20:00
Skelektief + improvisatie acts Wolbodo, Delft
20:00
Kayak Iduna, Drachten
20:00
DeWolff Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden Theater RhederArt, Dieren
20:00
Blood Red Shoes Botanique, Brussel
20:00
De Heideroosjes Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Lux, Nijmegen
20:00
Andrew Combs Der Aa-theater, Groningen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
British Invasion met o.a. Musest + Oasish Effenaar, Eindhoven
20:00
Country Cooking Spirit of 66, Verviers
20:00
Rowwen Heze Metropool, Hengelo
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Toontje Lager Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ares Patronaat, Haarlem
Foto While She Sleeps
While She Sleeps Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging TivoliVredenburg, Utrecht
Foto K's Choice
K's Choice TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
Jelle Amersfoort Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kieran Goss - FOLK Q-Factory, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues BREStheater, Brielle
Pagina -316