Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
013
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Der Aa-theater
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Mezz
Breda
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Martiniplaza
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
woensdag 27 november 2019
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
donderdag 28 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Rob de Nijs
Theater de Kom, Nieuwegein
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Belle Perez - Fiesta Perez!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Bussel, Oosterhout
Gwar + Voivod
013, Tilburg
19:30
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Toxik
Hedon, Zwolle
19:30
Calcutta
Melkweg, Amsterdam
19:30
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
19:30
Mick Spek
Gebr. De Nobel, Leiden
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Chantal Ladesou
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Der Aa-theater, Groningen
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Helling, Utrecht
20:00
Matt Simons
Patronaat, Haarlem
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:00
Eilen Jewell
De Oosterpoort, Groningen
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
20:00
SONS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
20:00
Snelle
Het Depot, Leuven
20:00
Knight Area
Paard, Den Haag
Gold
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Ty Dolla $ign / YG
013, Tilburg
Raketkanon
Mezz, Breda
20:00
Laïs
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pussy Riot
Handelsbeurs, Gent
20:00
De Messen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Stake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Charly Luske - The story of George Michael
Martiniplaza, Groningen
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:00
Symfo Classics
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Coilguns / The Invict / Yautja
Groene Engel, Oss
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Mona Haydar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Alain Clark
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
20:00
BLUE THIRSTY: Blues Shack
Back&Fourth, Utrecht
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
South African Road Trip - Good Hope
De Maaspoort, Venlo