PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -315
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 nov
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
013
Tilburg
20:15
De Skâns
Gorredijk
1
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Hedon
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
3
1
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Q-Factory
Amsterdam
1
Vera
Groningen
2
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Rockhal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
P3
Purmerend
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:30
De Pul
Uden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:30
Vera
Groningen
22:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
013
Tilburg
2
1
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
zo 24 nov
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Jan van Besouw
Goirle
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
11:00
DeMess
Naarden
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
13:30
CHV Noordkade
Veghel
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
PopEi
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
14:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
15:00
Kulturhus
ruurlo
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
Het Bolwerk
Sneek

zaterdag 23 november 2019

20:15
Joost Spijkers - Spijkers II Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Snelle 013, Tilburg
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Skâns, Gorredijk
1
20:15
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater Idea, Soest
20:15
Supertrap - Breakfast in America De Eendracht, Gemert
20:15
Beatles By Girls Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stef Bos - RUIMTE Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Schouwburg Rex, Mol
20:15
Laïs Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Meerpaal, Dronten
20:15
Nederpop All Stars Veluvine, Nunspeet
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Schaffelaartheater, Barneveld
Movits! Hedon, Zwolle
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Posttheater, Arnhem
Foto Marc Rebillet
Marc Rebillet Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Perfect Tool De Pul, Uden
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Anna Ternheim
Anna Ternheim Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:30
Atomic Bimhuis, Amsterdam
20:30
New Cool Collective Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Sherlocks Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
The Magic Of Santana Feat. Alex Ligertwood & Tony Lindsay Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Ben Poole Q-Factory, Amsterdam
Foto Alien Ant Farm / P.O.D.
Alien Ant Farm / P.O.D. Metropool Enschede, Enschede
3
1
20:30
RPWL Cacaofabriek, Helmond
20:30
Ten Years After Q-Factory, Amsterdam
1
Foto Indian Askin
Indian Askin Vera, Groningen
2
20:30
Richard Shindell In the Woods, Leusden
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ian Paice Rockhal,
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Cesar Zuiderwijk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Een halfje Purper De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Henk Poort en de Helden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Corroded Bibelot, Dordrecht
20:45
Ruben Annink Simplon, Groningen
21:00
Durango (NL) Nederland Drie, Wateringen
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms Rotown, Rotterdam
21:00
Rattlesnake Shake Groene Engel, Oss
21:00
Infloyd Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
The Wild Romance Het Bolwerk, Sneek
21:00
Peuk Podium 't Beest, Goes
21:00
Douwe Doorduin Jeugdsoos De Pluu, Winsum
21:00
Dutch Eagles Theater Zinin, Nijverdal
21:00
The Art of Pantera Little Devil, Tilburg
21:00
Handsome Poets P3, Purmerend
21:00
No Rock Throwing Allowed JJ Music House, Zoetermeer
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers De Pul, Uden
21:30
Joël Sarakula Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Angerfist AFAS Live, Amsterdam
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band Muziekcafé Helmond, Helmond
22:30
Seewolf Vera, Groningen
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party Patronaat, Haarlem
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira Hedon, Zwolle
23:00
Grandmaster Flash TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
The Bloody Beetroots 013, Tilburg
2
1
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam
Foto Kris Kross Amsterdam
Kris Kross Amsterdam Paradiso, Amsterdam
1

zondag 24 november 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp C.C. De Kei, Reusel
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Jan van Besouw, Goirle
VanWyck - An Average Woman Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
11:00
James Oesi DeMess, Naarden
13:00
Klezmajeur Protestantse Kerk, Cothen
13:30
Alive & Kicking Festival CHV Noordkade, Veghel
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
PEEPSHOW PopEi, Eindhoven
14:15
Trio la Joie D' Engelenburgh, Fijnaart
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights Concertgebouw, Amsterdam
14:30
Brisk Cafe The Jolly Cat, Winsum
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
De Limburgse Buuttecup Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Theater De Leest, Waalwijk
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee! Gebouw T, Bergen op Zoom
15:00
Ian van den Berk / Martijn Willers Kulturhus, ruurlo
15:00
The Magic Of Santana De Bosuil, Weert
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper Baroeg, Rotterdam
15:00
Memphis: 50 Jaar! Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Tatiana Koleva Bimhuis, Amsterdam
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
Henk Poort en de Helden Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Dave Warmerdam JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey, Het Bolwerk, Sneek
Pagina -315