Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Odeon
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
13:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
De hoogte
Winsum
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Geertekerk
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
20:30
De Pit
Terneuzen
Theater Idea
Soest
19:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:15
P3
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
DeMess
Naarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Bon theater
Medemblik
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Gildehuis
Lobith
30CC/Schouwburg
Leuven
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
't Ukien
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
N.H. Kerk
Heino
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Der Aa-theater
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
21:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
vrijdag 01 februari 2019
22:00
Jack Molton Distortion
Odeon, Alkmaar
20:30
On the House: Foxlane + Exit Bloom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Corrie v Binsbergen/Toon Tellegen en het Wisselend Toonkwintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 februari 2019
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA
Hedon, Zwolle
13:30
Sound Of Heaven
Hedon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pink Project
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Remember Phil & Gary
De Bosuil, Weert
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Boogie Beasts
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Country Cooking
Spirit of 66, Verviers
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Check 1-2-3: HOWRAH e.a.
EKKO, Utrecht
20:30
Kris Berry / Minyeshu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bolita Big Band / José Quevedo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
CMT Winterconcert
Geertekerk, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dilana
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Roland van der Horst - Symphonic Rock Night
Markant Uden, Uden
Guns 2 roses
De Pul, Uden
21:00
Franky Flame (UK) + Complaint
Little Devil, Tilburg
20:00
Nederlands Blazers Ensemble: Symmetries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
20:30
Ænima
De Pit, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
19:00
VERS! met oa Cool Quest
Het Bolwerk, Sneek
20:00
De Staat
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
21:00
Ian Sweet
V11, Rotterdam
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
BIRD, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
23:00
Luuk van Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:15
De Kift
P3, Purmerend
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater De Willem, Papendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
CCC Inc.
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Doornroosje, Nijmegen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Romy Monteiro
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
20:00
DeWolff
Muziekgieterij, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Die Cappuccinos
Gildehuis, Lobith
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill
Gebr. De Nobel, Leiden
Toontje Lager
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
This Is Jackson's THRILLER
Neushoorn, Leeuwarden
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paul de Munnik
Singer Theater, Laren
Fokko
't Ukien, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Physical Graffiti
Manifesto, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
20:00
Rowwen Heze
Metropool, Hengelo
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
20:30
Fuse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ares
Patronaat, Haarlem
Hoobastank
Patronaat, Haarlem
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:00
En Attendant Ana
Vera, Groningen
23:00
LOFT 4 YEARS
Vera, Groningen
20:00
The Tightropes
Simplon, Groningen
20:00
Andrew Combs
Der Aa-theater, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Blind Sight / Death Hounds / Deathisfaction / Forlorn Hope / Massive A
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
21:00
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord