Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Skâns
Gorredijk
22:30
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
22:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
In the Woods
Leusden
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Mafcentrum
Maasbree
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Muze
Noordwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
01:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Houten Kaap
Ouddorp
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Wiese
Schalkwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Forum Theater
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
23:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
013
Tilburg
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
De Pul
Uden
20:30
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Westend
West-Terschelling
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
00:00
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
19:30
De Flux
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
zaterdag 23 november 2019
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tads Thots / yung Gods
Patronaat, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Richard Shindell
In the Woods, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Memphis Maniacs
Mafcentrum, Maasbree
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Rex, Mol
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
20:15
Nederpop All Stars
Veluvine, Nunspeet
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
01:00
The Supertramp tribute
Kursaal Oostende, Oostende
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Laurenskerk, Rotterdam
19:00
Immolation
Baroeg, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Off The Wall
Forum Theater, Sittard
21:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
South African Roadtrip
Theater Geert Teis, Stadskanaal
23:00
The Bloody Beetroots
013, Tilburg
21:00
The Art of Pantera
Little Devil, Tilburg
20:15
Snelle
013, Tilburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers
De Pul, Uden
20:30
The Perfect Tool
De Pul, Uden
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
What You See Festival 2019
EKKO, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karsu
TivoliVredenburg, Utrecht
Parow Fest 2 - Jack Parow presents: Parowfest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Mathilde Santing
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
21:00
Durango (NL)
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Philip Kroonenberg
Westend, West-Terschelling
21:00
Douwe Doorduin
Jeugdsoos De Pluu, Winsum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
19:30
Off The Cross / Signs Algorithm / Spoil Engine / The Royal
De Flux, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
21:00
No Rock Throwing Allowed
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
The Magic Of Santana Feat. Alex Ligertwood & Tony Lindsay
Boerderij, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle