PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -314
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 nov
19:30
Mezz
Breda
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Flux
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
3
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Bonfire
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Paleis 12
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
ECI Cultuurfabriek
Roermond
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Westend
West-Terschelling
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
013
Tilburg
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Skâns
Gorredijk
1
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Rockhal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
2
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Q-Factory
Amsterdam
1
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
De Pul
Uden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Hedon
Zwolle
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Vera
Groningen
2
Metropool Enschede
Enschede
3
1
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
In the Woods
Leusden

zaterdag 23 november 2019

19:30
Pietju Bell Mezz, Breda
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights Laurenskerk, Rotterdam
19:30
The Sheila Divine Trix, Antwerpen
19:30
Goldlink Melkweg, Amsterdam
19:30
Off The Cross / Signs Algorithm / Spoil Engine / The Royal De Flux, Zaandam
Foto Parow Fest 2 - Jack Parow presents: Parowfest
Parow Fest 2 - Jack Parow presents: Parowfest TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:45
Navarone Doornroosje, Nijmegen
Foto Underworld
Underworld Ziggo Dome, Amsterdam
3
20:00
What You See Festival 2019 EKKO, Utrecht
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Metalpraise Bonfire, Dordrecht
20:00
O'G3NE ATLAS Theater, Emmen
20:00
Alain Clark De Kleine Willem, Enschede
20:00
De Staat De Oosterpoort, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Pink Floyd Sound - The Wall Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Fureys Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2 Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater de Mythe, Goes
20:00
Kery James La Madeleine, Brussel
20:00
Big Ass Metal Fest dB's, Utrecht
20:00
Ina Forsman Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Diggy Dex Fluor, Amersfoort
20:00
Joep Beving Rijksmuseum, Amsterdam
Foto Dennis van Aarssen
Dennis van Aarssen Martiniplaza, Groningen
20:00
Guy Davis Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Spiegel, Zwolle
Foto The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot Ahoy, Rotterdam
Foto Huun-Huur-Tu
Huun-Huur-Tu LantarenVenster, Rotterdam
1
20:00
The Vagary Cinetol, Amsterdam
20:00
Axelle Red C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Hannah Williams & The Affirmations BIRD, Rotterdam
20:00
Tads Thots / yung Gods Patronaat, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
South African Roadtrip Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Fat Freddy's Drop
Fat Freddy's Drop Paleis 12, Brussel
20:00
Ilse DeLange Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dido Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Jan Akkerman Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Agnostic Front / The Take Dynamo, Eindhoven
20:00
Trijntje Oosterhuis TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Def Americans
Def Americans ECI Cultuurfabriek, Roermond
1
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar Melkweg, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg Westend, West-Terschelling
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Off The Wall Forum Theater, Sittard
20:00
Jim Bob Q-Factory, Amsterdam
20:00
Karsu TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Snelle 013, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Skâns, Gorredijk
1
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes De Harmonie, Leeuwarden
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Schouwburg Rex, Mol
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Stef Bos - RUIMTE Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Beatles By Girls Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Supertrap - Breakfast in America De Eendracht, Gemert
20:15
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Meerpaal, Dronten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater Idea, Soest
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Laïs Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Nederpop All Stars Veluvine, Nunspeet
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Ian Paice Rockhal,
20:30
The Magic Of Santana Feat. Alex Ligertwood & Tony Lindsay Boerderij, Zoetermeer
2
20:30
Cesar Zuiderwijk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ten Years After Q-Factory, Amsterdam
1
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
The Perfect Tool De Pul, Uden
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Atomic Bimhuis, Amsterdam
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Henk Poort en de Helden Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Movits! Hedon, Zwolle
20:30
Corroded Bibelot, Dordrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Een halfje Purper De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
RPWL Cacaofabriek, Helmond
20:30
The Sherlocks Bitterzoet, Amsterdam
Foto Marc Rebillet
Marc Rebillet Paradiso, Amsterdam
1
20:30
New Cool Collective Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Posttheater, Arnhem
Foto Indian Askin
Indian Askin Vera, Groningen
2
Foto Alien Ant Farm / P.O.D.
Alien Ant Farm / P.O.D. Metropool Enschede, Enschede
3
1
20:30
Ben Poole Q-Factory, Amsterdam
Foto Anna Ternheim
Anna Ternheim Het Zonnehuis, Amsterdam
1
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Richard Shindell In the Woods, Leusden
Pagina -314