Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
AINSI
Maastricht
00:00
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Musis
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Gooiland
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Den heuvel
Alphen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
Het Evertshuis
Bodegraven
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
Concerto
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
AINSI, Maastricht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Dok6, Panningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
19:00
Luluc
Paradiso, Amsterdam
19:00
Zombie Kids
La Madeleine, Brussel
19:30
The Once
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
19:30
Das EFX
Metropool Enschede, Enschede
Otep
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bruce Springsteens Born in the USA (Legendary Albums Live)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Bootleg Beatles
Hedon, Zwolle
20:00
Supertrap - Live in Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Parkway Drive
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
A Pale Tour Named Death
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Wombats
Trix, Antwerpen
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Werf, Aalst
The Inspector Cluzo
Melkweg, Amsterdam
Poppy Ackroyd
Paard, Den Haag
Phil Campbell And The Bastard Sons
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
DBUK + Jesco
dB's, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Walhalla, Rotterdam
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
Romy Monteiro
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Markant Uden, Uden
20:15
Gregory Page
Luxor Live, Arnhem
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joris Linssen & caramba
Musis, Arnhem
Cloud Nothings
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
ZES
EKKO, Utrecht
21:00
The Yearlings
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Temporex
Paradiso, Amsterdam
22:00
Surfbort
Vera, Groningen
donderdag 07 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Roeka - En toen ineens
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Orpheus, Apeldoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
De Nieuwe Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Clean Pete - Afblijven
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Stefano Keizers - Erg Heel
Den heuvel, Alphen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yentl en de Boer - Magie
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
Blood Red Shoes
Concerto, Amsterdam
18:30
The Dread Crew of Oddwood
Melkweg, Amsterdam
18:30
Das EFX
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
The Vipers / Vipers / Vipers - Queen Tribute
Baroeg, Rotterdam
19:30
Gyedu-Blay Ambolley
Tolhuistuin, Amsterdam