PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -313
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 nov
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Groene Engel
Oss
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
P3
Purmerend
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:30
De Pul
Uden
22:00
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:30
Patronaat
Haarlem
22:30
Vera
Groningen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
013
Tilburg
2
1
Paradiso
Amsterdam
1
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 24 nov
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
11:00
DeMess
Naarden
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
13:30
CHV Noordkade
Veghel
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
14:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
15:00
Kulturhus
ruurlo
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
Hedon
Zwolle
1
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
Verkadefabriek
Zaandam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
4
1
20:00
Hoog Catharijne
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
4
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Eetalage
Lelystad
20:15
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Duycker
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 25 nov
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

zaterdag 23 november 2019

20:45
Ruben Annink Simplon, Groningen
21:00
Durango (NL) Nederland Drie, Wateringen
21:00
Rattlesnake Shake Groene Engel, Oss
21:00
Infloyd Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Douwe Doorduin Jeugdsoos De Pluu, Winsum
21:00
Dutch Eagles Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Peuk Podium 't Beest, Goes
21:00
The Wild Romance Het Bolwerk, Sneek
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms Rotown, Rotterdam
21:00
The Art of Pantera Little Devil, Tilburg
21:00
Handsome Poets P3, Purmerend
21:00
No Rock Throwing Allowed JJ Music House, Zoetermeer
21:30
Joël Sarakula Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers De Pul, Uden
22:00
Angerfist AFAS Live, Amsterdam
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band Muziekcafé Helmond, Helmond
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party Patronaat, Haarlem
22:30
Seewolf Vera, Groningen
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira Hedon, Zwolle
23:00
Grandmaster Flash TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
The Bloody Beetroots 013, Tilburg
2
1
Foto Kris Kross Amsterdam
Kris Kross Amsterdam Paradiso, Amsterdam
1
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 24 november 2019

00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
VanWyck - An Average Woman Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp C.C. De Kei, Reusel
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Jan van Besouw, Goirle
11:00
James Oesi DeMess, Naarden
13:00
Klezmajeur Protestantse Kerk, Cothen
13:30
Alive & Kicking Festival CHV Noordkade, Veghel
14:00
PEEPSHOW PopEi, Eindhoven
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Trio la Joie D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee! Gebouw T, Bergen op Zoom
14:30
Brisk Cafe The Jolly Cat, Winsum
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Theater De Leest, Waalwijk
14:30
De Limburgse Buuttecup Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey, Het Bolwerk, Sneek
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4 Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Guy Davis Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
15:00
Ian van den Berk / Martijn Willers Kulturhus, ruurlo
15:00
Andrei Senkevich PopEi, Eindhoven
15:00
Dave Warmerdam JJ Music House, Zoetermeer
15:00
The Magic Of Santana De Bosuil, Weert
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper Baroeg, Rotterdam
15:00
Mardi Gras Groene Engel, Oss
15:00
Tatiana Koleva Bimhuis, Amsterdam
15:00
Memphis: 50 Jaar! Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra Theater de Voorveghter, Hardenberg
15:00
Henk Poort en de Helden Theater de Bussel, Oosterhout
16:00
Marzio Scholten Cacaofabriek, Helmond
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
Foto Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin Hedon, Zwolle
1
16:00
Jasper van 't Hof TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Danny Loef EP-release Verkadefabriek, Zaandam
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019 Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Bad Breeding Willemeen, Arnhem
19:30
Tribulation Podium 't Beest, Goes
19:30
Shahmen Melkweg, Amsterdam
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival DeLaMar, Amsterdam
19:30
Spanish Love Songs Patronaat, Haarlem
20:00
Ina Forsman Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Fureys De Skâns, Gorredijk
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band Ledeltheater, Oostburg
20:00
Emmanuel Jal / Nyaruach Paradiso, Amsterdam
Foto Huun-Huur-Tu
Huun-Huur-Tu Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Montis, Goudsmit en Directie Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto White Lies
White Lies Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Doro Luxor Live, Arnhem
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Eilen Jewell LantarenVenster, Rotterdam
Foto De Staat
De Staat TivoliVredenburg, Utrecht
4
1
20:00
Libero Strijkorkest Hoog Catharijne, Utrecht
20:00
Matt Simons Paard, Den Haag
20:00
Jazz Roots met Shirma Rouse en Sven Hammond Rotown, Rotterdam
20:00
Michael Kiwanuka Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Dido
Dido AFAS Live, Amsterdam
4
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
The Dire Straits Experience Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Philip Kroonenberg De Eetalage, Lelystad
20:15
Kim Wilde Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Thor & Friends Paradox, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Battle Beast Dynamo, Eindhoven
20:30
Florian Weber TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hania Rani TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Anna Ternheim 013, Tilburg
20:30
Electric Guest Bitterzoet, Amsterdam
Kazu Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Incognito Metropool, Hengelo
20:30
Vipers - Queen Tribute Duycker, Hoofddorp
22:00
Pizzagirl Paradiso, Amsterdam

maandag 25 november 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -313