PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -313
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 02 feb
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
1
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
21:15
P3
Purmerend
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Vera
Groningen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Vera
Groningen
zo 03 feb
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
De Spot
Middelburg
't Rozenknopje
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
10:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Podium 10
Bladel
14:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
14:00
De Amer
Amen
14:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
1
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Podium Gorter
Balk
16:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
Patronaat
Haarlem
1
TivoliVredenburg
Utrecht
7
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Roma
Antwerpen
1
20:00
Kavka
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
ma 04 feb
Theater Concordia
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
18:30
Rockhal
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Vera
Groningen
21:00
Bimhuis
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
21:30
Paradiso
Amsterdam

zaterdag 02 februari 2019

21:00
Franky Flame (UK) + Complaint Little Devil, Tilburg
21:00
The Fortunate Sons Bibelot, Dordrecht
21:00
Knight of the Guitar II Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Navarone Metropool, Hengelo
21:00
Fait la Force Dynamo, Eindhoven
21:00
Ian Sweet V11, Rotterdam
1
21:00
Mirage N.H. Kerk, Heino
21:00
Boogie Beasts Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Abba Fever Cacaofabriek, Helmond
21:00
FATG Paradiso, Amsterdam
21:00
Back to Blondie StudioGonz, Gouda
21:15
De Kift P3, Purmerend
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
23:00
Luuk van Dijk ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
En Attendant Ana Vera, Groningen
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Amsterdam Soul Weekender: Theo Parrish, KC the Funkaholic, Sadar Bahar Paradiso, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band Luxor Live, Arnhem
23:00
Hitsig ft. Luuk Burgerweeshuis, Deventer
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA Hedon, Zwolle
23:00
LOFT 4 YEARS Vera, Groningen

zondag 03 februari 2019

00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Theater de Spiegel, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?! Theater De Lievekamp, Oss
Guns 2 roses De Spot, Middelburg
The Space Age Travellers 't Rozenknopje, Eindhoven
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Beauforthuis, Austerlitz
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Jan Hoeijmakers Paradiso, Amsterdam
14:00
Concert Ruzanna Nahapetjan en Martin van Hees op Aerwinkel Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Clubbing Forever: Karizma, Selectors Assemble, KC the Funkaholic, Rich Paradiso, Amsterdam
14:00
BlueSox / Which Tuesday Blues Band Podium 10, Bladel
14:00
Schubert's Winterreise Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
14:00
Gregory Page De Amer, Amen
14:30
AJSO - The Armed Man KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:30
Cor Bakker / Fay Claassen Theater Dakota, Den Haag
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Anne van Damme (singer-songwriter) PopEi, Eindhoven
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
British invasion part 1. Het Bolwerk, Sneek
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano Figi Theater, Zeist
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:15
Jesse Dayton TivoliVredenburg, Utrecht
1
15:30
Dijsseldonk / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss Podium Gorter, Balk
16:00
Harry Sacksioni Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
16:00
Leopold & Tsaka Oostblok, Amsterdam
16:00
Benjamin Herman’s Bughouse Paard, Den Haag
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - Sunny Side Jazz Band Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Polly & Bruce BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Fenna Ograjensek - American Rep De Maaspoort, Venlo
16:15
Deep.Sleep Gigant, Apeldoorn
1
17:00
J R&B Bluesband New Orleans Jazz Café, Groningen
Foto Obscura
Obscura Patronaat, Haarlem
1
Foto Triggerfinger Best of 20 years + friends
Triggerfinger Best of 20 years + friends TivoliVredenburg, Utrecht
7
20:00
K's Choice Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Weijer, Boxmeer
Foto Death Cab for Cutie
Death Cab for Cutie De Roma, Antwerpen
1
20:00
The Wonder Years Kavka, Antwerpen
Foto Razorlight
Razorlight Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jeremy Loops De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blue October Melkweg, Amsterdam
20:00
Necros Christos / Venenum Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Steph Cameron / Twin Bandit Paard, Den Haag
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jasper Steverlinck C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
De Staat De Kreun, Kortrijk
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon dB's, Utrecht
20:00
Shabazz Palaces M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Quinn XCII Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Behemoth Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Esben and The Witch
Esben and The Witch TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Frank McComb Luxor Live, Arnhem
20:15
Lieve Bertha EKKO, Utrecht
Foto Royal Republic
Royal Republic Effenaar, Eindhoven
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms Doornroosje, Nijmegen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marc Rebillet BIRD, Rotterdam
22:00
Blood Red Shoes Vera, Groningen

maandag 04 februari 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Concordia, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE AFAS Circustheater, Scheveningen
10:30
Csaba Erdös / wouter harbers Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
18:30
At The Gates / Behemoth / Wolves In The Throne Room Rockhal,
Foto The Wonder Years
The Wonder Years Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Gregory Page Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Shabazz Palaces BIRD, Rotterdam
20:00
Dayna Kurtz De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Laundry BigBand / Marc Scholten De Vorstin, Hilversum
20:00
Jesse Dayton Patronaat, Haarlem
2
20:00
Rich Hall Meervaart, Amsterdam
20:15
Stephanie Struijk - Daar De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Graham Gouldman Figi Theater, Zeist
20:30
Low Vera, Groningen
21:00
Reinier Baas / Kit Downes / Jonas Burgwinkel Bimhuis, Amsterdam
Foto Esben and The Witch
Esben and The Witch Merleyn, Nijmegen
1
21:30
PILL Paradiso, Amsterdam
Pagina -313