Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Cafe Het Bolwerk
Enschede
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
So What!
Gouda
Parktheater
Eindhoven
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:30
P3
Purmerend
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
Ahoy
Rotterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:15
Cultura
Ede
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Paard
Den Haag
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
De X
Leiden
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
P3
Purmerend
18:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
16:00
Iduna
Drachten
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Grenswerk
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Metropool
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
De Doelen
Rotterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
De Bres
Leeuwarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Muziekodroom
Hasselt
23:00
P3
Purmerend
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Vera
Groningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
19:00
Metropool Enschede
Enschede
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 29 november 2019
20:00
The Bluebirds
De Helling, Utrecht
20:00
The Fureys
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
21:00
The GoToBeds
Vera, Groningen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Bolwerk, Sneek
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Cafe Het Bolwerk, Enschede
20:30
The Lasses
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Vorstin, Hilversum
21:00
The Tambles
So What!, Gouda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Agnietenhof, Tiel
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Burgerweeshuis, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Trijntje Oosterhuis
Luxor Live, Arnhem
21:30
Trudy and the Romance + GENTS
V11, Rotterdam
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Vandenberg's Moonkings
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:30
Vannsteim
P3, Purmerend
19:00
Véronic DiCaire
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Von Mollestein
Cafe Bluff, Heerlen
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:30
We Stood Like Kings
Gigant, Apeldoorn
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
22:30
Youngwoo Lee
Bimhuis, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zeroguap
Hedon, Zwolle
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 30 november 2019
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Altın Gün
Paard, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Arifa
De X, Leiden
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Back to Blondie
P3, Purmerend
18:30
Barathrum + Heretic + Wrok + Adversarius
Baroeg, Rotterdam
21:00
Barrelhouse
Metropool, Hengelo
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
Beth Hart / Blackbird
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
16:00
Blues & Brews
Iduna, Drachten
21:00
Box of Kings
Nederland Drie, Wateringen
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Cloudnights - Ben van Gelder
TivoliVredenburg, Utrecht
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daan Boom - De Eerste
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
Grenswerk, Venlo
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
De Kift - BAL
Kantine Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dennis van Aarssen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Diggy Dex
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:00
Dr. Lektroluv
Mezz, Breda
20:00
Duncan Laurence
Trix, Antwerpen
20:30
Dweezil Zappa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Koningshof, Maassluis
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
De Doelen, Rotterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Fulco
Muziekodroom, Hasselt
23:00
Gerard Ekdom
P3, Purmerend
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Gotu Jim
EKKO, Utrecht
20:00
Hef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Hef
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Heidevolk
Vera, Groningen
20:30
Henk Poort en de Helden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
19:00
Iggyfest
Metropool Enschede, Enschede
Ilse DeLange
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
21:30
JazzLab Session: Tribute to Nile Rodgers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend