Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
DNK
Assen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Skatecafe
Amsterdam
22:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Eureka
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Grenswerk
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Pul
Uden
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parkgebouw
Rijssen
23:00
P3
Purmerend
vrijdag 29 november 2019
19:30
J WARD BREW
Paard, Den Haag
19:00
Europalia: Lucian Ban & Mat Maneri – Oedipe Redux / Alex Simu Quintet
Koorenhuis, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
La Grande Sophie
La Madeleine, Brussel
19:00
Véronic DiCaire
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Fulco
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
20:30
Crazy Little Things
Mezz, Breda
Flavium
Mezz, Breda
Maaike Ouboter
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
20:15
Trijntje Oosterhuis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
20:30
We Stood Like Kings
Gigant, Apeldoorn
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Gigant, Apeldoorn
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Black Leather Jacket
Trix, Antwerpen
23:00
Jungle By Night
Skatecafe, Amsterdam
22:30
Youngwoo Lee
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Stakbabber
Cinetol, Amsterdam
20:30
Amistat
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:00
J.I.D.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sarah Klang
Paradiso, Amsterdam
Beth Hart
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Pippo Pollina
Melkweg, Amsterdam
Skindred
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Symfo Classics
P60, Amstelveen
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de Blues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bummy Boys
Fluor, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
00:00
Clean Pete - Afblijven
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 november 2019
21:00
Sunshine Reverberation
Eureka, Zwolle
20:00
Snelle - uitverkocht
Hedon, Zwolle
Soft Machine
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
The Fureys
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
21:00
Box of Kings
Nederland Drie, Wateringen
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Museum
Spirit of 66, Verviers
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
Grenswerk, Venlo
22:15
Savoir Vivre
CHV Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Cloudnights - Ben van Gelder
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Gotu Jim
EKKO, Utrecht
20:15
Teske
De Helling, Utrecht
20:00
under my boots
dB's, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Roxeanne Hazes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Legion of the Damned
Het Bolwerk, Sneek
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Sneek, Sneek
20:00
Van Dik Hout
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mooon
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
De Doelen, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Tabitha
BIRD, Rotterdam
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Barathrum + Heretic + Wrok + Adversarius
Baroeg, Rotterdam
15:00
De Kift - BAL
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
O'G3NE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Parkgebouw, Rijssen
23:00
Gerard Ekdom
P3, Purmerend