PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -311
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 nov
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
1
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
1
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Mezz
Breda
1
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
DNK
Assen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
De Pul
Uden
21:00
So What!
Gouda
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Café Peanuts
Tilburg
22:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Skatecafe
Amsterdam
23:45
LOLA050
Groningen
za 30 nov
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
Parktheater
Eindhoven
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
De Mattelier
Groenlo
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Muze
Noordwijk
00:00
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Sneek
Sneek
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
2
Theater De Veste
Delft
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
09:30
Bimhuis
Amsterdam
WEX
Marche-en-Famenne
14:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam

vrijdag 29 november 2019

20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten BaronTheater, Opende
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Nederpop All Stars Theater Sneek, Sneek
20:15
Trijntje Oosterhuis Luxor Live, Arnhem
20:15
Percossa - DOUBLE BILL Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kaj Gorgels - Effe relativeren De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Supertrap - Breakfast in America Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ilse DeLange Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Enge Buren - BASTA! Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band Koningshof, Maassluis
20:15
Dennis van Aarssen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Crazy Little Things Mezz, Breda
20:30
Stakbabber Cinetol, Amsterdam
20:30
Check 1-2-3: Love Couple / Petersburg / Valentino EKKO, Utrecht
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Inferum Groene Engel, Oss
1
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Alkaloid Paard, Den Haag
20:30
Vannsteim P3, Purmerend
20:30
Infloyd Boerderij, Zoetermeer
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Arie en Silvester - WIE?! BREStheater, Brielle
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Lasses De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
1
20:30
We Stood Like Kings Gigant, Apeldoorn
20:30
Symfo Classics P60, Amstelveen
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Layla Zoe Spirit of 66, Verviers
20:30
Ben van Gelder Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amistat Q-Factory, Amsterdam
Foto Flavium
Flavium Mezz, Breda
1
20:30
Lavalu - Midair Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Young Gun Silver Fox Paradiso, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste DNK, Assen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Agora Theater Druten, Druten
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Gigant, Apeldoorn
21:00
Indian Askin De Pul, Uden
21:00
The Tambles So What!, Gouda
21:00
Von Mollestein Cafe Bluff, Heerlen
21:00
Charly Luske Sings George Michael Corneel, Lelystad
21:00
Motorjesus / Mustasch Metropool Enschede, Enschede
21:00
The GoToBeds Vera, Groningen
21:00
De Bossche Jazzsessie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Moonlight Benjamin Grounds, Rotterdam
21:00
Nashville Now Altstadt, Eindhoven
21:15
Altın Gün TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Trudy and the Romance + GENTS V11, Rotterdam
21:30
Dordtse Helden: Drums drums drums! Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:30
On The House: Heavy! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Kizzy Café Peanuts, Tilburg
22:30
Youngwoo Lee Bimhuis, Amsterdam
23:00
Jungle By Night Skatecafe, Amsterdam
23:45
Club Maca & Roni: Bob Kliphuis: all night long LOLA050, Groningen

zaterdag 30 november 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Soundos - Niets te verliezen Fransche School Culemborg, Culemborg
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Plein, West-Graftdijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Spant!, Bussum
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence De Mattelier, Groenlo
Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Trigger De Muze, Noordwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin De Kleine Willem, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL BREStheater, Brielle
00:00
Clean Pete - Afblijven Stadstheater Arnhem, Arnhem
Joost Spijkers - Spijkers II TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater Sneek, Sneek
Joris Linssen & Caramba - RAAK! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Blauwe Kei, Veghel
2
Lisa Lois Sings Adèle Theater De Veste, Delft
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Zaantheater, Zaandam
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater De Leest, Waalwijk
09:30
Prinses Christina Concours Bimhuis, Amsterdam
Leaves Eyes / Sirenia / Spoil Engine WEX, Marche-en-Famenne
14:15
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Pagina -311