Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
C.C. Casino Blankenberge
Blankenberge
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Bosuil
Weert
VELO Sportcomplex
Wateringen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
19:30
Spirit of 66
Verviers
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
CC De Warandepoort
Tervuren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Het Kwartier
Stolwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Forum Theater
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Maassilo
Rotterdam
vrijdag 08 februari 2019
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Bibelot, Dordrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Energiehuis, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
21:00
DBUK
Burgerweeshuis, Deventer
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Cam Penner / Jon Wood
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Son Mieux
Paard, Den Haag
19:00
Teus Nobel
Koorenhuis, Den Haag
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
20:00
Up The Irons
La Madeleine, Brussel
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Fresh
Mezz, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Rapalje
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Casino Blankenberge, Blankenberge
20:15
3J'S - Heroes of Music
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lakshmi - Adem
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
The Bony King Of Nowhere
Luxor Live, Arnhem
20:00
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
THE CASUALTIES (USA) + SUPPORT EXCLUSIEVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:00
Passievrucht
Gigant, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Shakin' Stevens
De Roma, Antwerpen
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
kevin krauter
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Les Cooles de Ville
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sergio de Lópe Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Matt Corby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
20:00
Christian Kjellvander
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brian Downey’s Alive & Dangerous
Q-Factory, Amsterdam
Joan Baez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Dorian Concept
Melkweg, Amsterdam
19:00
Palaye Royale
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Faim
Melkweg, Amsterdam
18:30
Willem - Man in Nood
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jeangu Macrooy
Concerto, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Culture / Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ernst Jansz
De Meester, Almere
20:30
Van Huys Uit
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
E1 Ten 'The Lovefunk'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 februari 2019
23:00
DEEP XL - 10 YEAR ANNIVERSARY EDITION
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
CCC Inc.
Boerderij, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Het Klooster, Woerden
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
De Bosuil, Weert
Andre Hazes Jr.
VELO Sportcomplex, Wateringen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
19:30
Curiosity
Spirit of 66, Verviers
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:45
The Bony King Of Nowhere
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
STUFF. x Niels Broos
EKKO, Utrecht
20:15
Roos Blufpand
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
EZG
dB's, Utrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
British Invasion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
De Pul, Uden
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
Broederliefde
013, Tilburg
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Def Americans
CC De Warandepoort, Tervuren
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Scheldetheater, Terneuzen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
De Meenthe, Steenwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Graham Gouldman (10 CC) & Heart Full Of Songs
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Cuda - release show
Poppodium Volt, Sittard
20:00
ABBA SOS Coverband
Forum Theater, Sittard
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Charlotte de Witte
Maassilo, Rotterdam