PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -310
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 01 dec
Melkweg
Amsterdam
2
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
De Amer
Amen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Iduna
Drachten
1
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
15:00
Hofman Café
Utrecht
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Bimhuis
Amsterdam
15:30
Paard
Den Haag
16:00
Groene Engel
Oss
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:15
De Bosuil
Weert
18:30
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
De Flux
Zaandam
1
Q-Factory
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Amer
Amen
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Theater Heerlen
Heerlen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
3
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rockhal
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
ma 02 dec
Theater Floralis
Lisse
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Rockhal
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Lux
Nijmegen
1
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 03 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater De Veste
Delft
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
Wilminktheater
Enschede
1
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Het Depot
Leuven

zondag 01 december 2019

Foto Jungle By Night
Jungle By Night Melkweg, Amsterdam
2
11:00
Jonathan Powell Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
The Fureys De Amer, Amen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Dakota, Den Haag
15:00
Symfonie Orkest Vlaanderen Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Municipal Waste / Toxic Holocaust Iduna, Drachten
1
15:00
Kathleen Willems PopEi, Eindhoven
15:00
Wavefest V: The Wedding Present / In2TheSound / The Foreign Resort / S Baroeg, Rotterdam
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater de Bussel, Oosterhout
15:00
Jazzbende: Indifference + Meneer Funkel Hofman Café, Utrecht
15:00
THE DOUBTFUL DOZEN JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4 Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Artvark / Drums United Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
& Friends CHV Noordkade, Veghel
15:00
Prinses Christina Concours - Finale Bimhuis, Amsterdam
15:30
Middagshow - Joep Beving Paard, Den Haag
16:00
Neue Grünhause / Walls without Windows Groene Engel, Oss
16:15
Anemone (NL) Gigant, Apeldoorn
16:15
The Perfect Tool De Bosuil, Weert
18:30
BoySetsFire Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Last Dinosaurs Melkweg, Amsterdam
19:30
Judah And The Lion Trix, Antwerpen
19:30
Suzan & Freek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Wouter Hamel Luxor Live, Arnhem
19:30
Leaves Eyes De Flux, Zaandam
1
Massada Q-Factory, Amsterdam
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola LOLA050, Groningen
20:00
Clement Peerens Muziekodroom, Hasselt
Christian Löffler Melkweg, Amsterdam
20:00
Leeroy Stagger TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joep Beving De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Duncan Laurence Trix, Antwerpen
20:00
The Fureys De Amer, Amen
Foto Dweezil Zappa
Dweezil Zappa TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Suzan & Freek Theatertour Theater Heerlen, Heerlen
20:00
Ana Popovic De Vorstin, Hilversum
20:00
The Shivas Hedon, Zwolle
20:00
The Paper Kites Vera, Groningen
20:00
White Hills + RMFTM Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Foto Chris de Burgh
Chris de Burgh Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Trixie Whitley M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd Mezz, Breda
20:00
Sarah Klang Luxor Live, Arnhem
20:00
Maarten Heijmans - Ramses Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Toasters Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Jean-Michel Blais TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Whispering Sons
Whispering Sons Doornroosje, Nijmegen
3
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Calcutta Rockhal,
20:30
The Low Anthem De Zwerver, Oostende
20:30
B. B. & Q. Band Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:45
Bløf Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Tante Joke Karaoke Band Neushoorn, Leeuwarden

maandag 02 december 2019

De Patrizanen - Het leven an sich Theater Floralis, Lisse
Tino Martin Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Hot Chip
Hot Chip Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Amon Amarth Rockhal,
19:30
Prateek Kuhad Melkweg, Amsterdam
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Bokassa Trix, Antwerpen
Foto The Paper Kites
The Paper Kites Paradiso, Amsterdam
1
Foto Jim Jefferies
Jim Jefferies Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
FKA twigs Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Chris de Burgh Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ra Ra Riot Paradiso, Amsterdam
20:00
The New Power Generation La Madeleine, Brussel
20:00
Dhafer Youssef TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Árstíðir Lux, Nijmegen
1
20:30
Trudy and the Romance Cinetol, Amsterdam
20:30
Maxo Kream Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Low Anthem Het Zonnehuis, Amsterdam
20:45
Bløf Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Richard Shindell Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 03 december 2019

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tino Martin Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater De Veste, Delft
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Wilminktheater, Enschede
1
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Wouter Harbers Waalse Kerk Breda, Breda
19:00
Bölzer / Dødheimsgard Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Northlane Patronaat, Haarlem
Foto The New Power Generation
The New Power Generation Melkweg, Amsterdam
1
19:30
FEET Paradiso, Amsterdam
Foto Queensryche
Queensryche Hedon, Zwolle
1
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cis Kroezen Patronaat, Haarlem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight WORM, Rotterdam
20:00
Blackwave. Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Charkov City Opera De Basiliek, Veenendaal
20:00
Fulco Het Depot, Leuven
Pagina -310