Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
De Weverij
Zierikzee
De Zwerver
Oostende
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gebr. De Nobel
Leiden
Grote Kerk Enschede
Enschede
Het Depot
Leuven
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
Munttheater
Weert
Muziekodroom
Hasselt
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Taverne
Bergen
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Altstadt
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cacaofabriek
Helmond
Café Loburg
Wageningen
Café Wilhelmina
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
Cultuurhuis de Leest
Izegem
De Casino
Sint-Niklaas
donderdag 16 april 2020
Eefje De Visser
De Oosterpoort, Groningen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
Handsome Poets
De Weverij, Zierikzee
Cloud Rat
De Zwerver, Oostende
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Doka Live | 45acidbabies
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Neal Francis
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Verelst
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anton Goudsmit / BRUUT!
Gebr. De Nobel, Leiden
Luka Bloom
Grote Kerk Enschede, Enschede
Emma Bale
Het Depot, Leuven
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Martiniplaza, Groningen
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
Brooke Annibale
Merleyn, Nijmegen
Joe Buck
Metropool Enschede, Enschede
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Munttheater, Weert
Zwangere Guy
Muziekodroom, Hasselt
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Dawson
Paradiso, Amsterdam
Amber Run
Paradiso, Amsterdam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parkgebouw, Rijssen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Nytt Land
Patronaat, Haarlem
Suzan & Freek
Podium Victorie, Alkmaar
Marie Flore
Rockhal, Esch zur Alzette
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jett Rebel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bluebirds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Birds of Chicago
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Analogues
Theater aan de Schie, Schiedam
Percossa - Unplugged
Theater Aan de Slinger, Houten
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theaterhotel Almelo, Almelo
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
As I Lay Dying
TivoliVredenburg, Utrecht
Kakkmaddafakka
Trix, Antwerpen
Roosbeef
Vera, Groningen
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Vreemde Kostgangers
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 april 2020
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Agnietenhof, Tiel
The Billy Joel Experience
Agora Theater Druten, Druten
PAX the humanoid
Altstadt, Eindhoven
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
Merol
Bibelot, Dordrecht
Punkt Vrt Plastik & Perforator
Bimhuis, Amsterdam
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
47ter
Botanique, Brussel
Dulfer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob de Nijs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Awkward I - KYD
Cacaofabriek, Helmond
Lemon (NL)
Café Loburg, Wageningen
Boogie Beasts
Café Wilhelmina, Eindhoven
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Cpunt Theater, Hoofddorp
BRUUT! & Anton Goudsmit
Cultura, Ede
The Elvis Concert
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Supersuckers
De Casino, Sint-Niklaas