Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Den heuvel
Alphen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
14:00
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Charlatan
Gent
21:00
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
Singer Theater
Laren
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Winsinghhof
Roden
woensdag 13 februari 2019
20:00
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kantine Walhalla, Rotterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne
De Helling, Utrecht
20:00
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 14 februari 2019
20:00
Jeroen van der Boom
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:00
Douwe Bob
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Clean Pete - Afblijven
Den heuvel, Alphen
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freedom - Een eerbetoon aan George Michael door Jordan Roy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Steel Panther
Paradiso, Amsterdam
The Paper Kites
Tolhuistuin, Amsterdam
Petal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Het Nederlands Symfonie Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Jakob Bro Trio / Joey Baron / Thomas Morgan
Bimhuis, Amsterdam
The Murlocs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Le Vibrazioni
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jay Rock
Melkweg, Amsterdam
19:30
Stopcontact
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:00
Cosmo Sheldrake
Paradiso, Amsterdam
17:30
Daniel Brandt & Eternal Something
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Guus Meeuwis
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Bony King Of Nowhere
Mezz, Breda
20:00
Joe Hisaishi
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Matt Corby
Botanique, Brussel
20:00
The Streets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Rietveld Theater, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Causes
Paard, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Jamsession Play Along with Martin & Friends @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Joost
Charlatan, Gent
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
20:30
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
19:00
GoodLuck
Patronaat, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Aan de Slinger, Houten
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Toundra
Merleyn, Nijmegen
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden