PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -308
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 feb
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
1
Munttheater
Weert
Theater aan de Schie
Schiedam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Sportpaleis
Antwerpen
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
do 14 feb
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hoftheater
Raalte
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Singer Theater
Laren
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Den heuvel
Alphen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Junushoff Theater
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Bussel
Oosterhout
14:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
14:00
Rietveld Theater
Delft
17:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Waalse Kerk
Amsterdam
Mezz
Breda
1

woensdag 13 februari 2019

Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Clean Pete - Afblijven
Clean Pete - Afblijven Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
1
Arie & Silvester - Wie?! Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Souvenirs Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum Theater Geert Teis, Stadskanaal
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de dieren De Muze, Noordwijk
19:00
Ghostemane Melkweg, Amsterdam
19:30
dodie Melkweg, Amsterdam
20:00
Jacob Collier Paradiso, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Agnietenhof, Tiel
20:00
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thomas Acda - Motel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cosmo Sheldrake Paard, Den Haag
20:00
Oi Va Voi LantarenVenster, Rotterdam
20:00
John West - Het neusje van de zalm Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne De Helling, Utrecht
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Ennio Morricone
Ennio Morricone Sportpaleis, Antwerpen
Romy Monteiro Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
20:15
Bertolf - Soelaas Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Titanic - Valuascollege De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Chassé Theater, Breda
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
20:30
Ohmme Cinetol, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen
20:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead Vera, Groningen
20:30
The Bootleg Beatles Podium Victorie, Alkmaar
Foto Jade Bird
Jade Bird Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1

donderdag 14 februari 2019

Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Maartje & Kine - Vibrato Hoftheater, Raalte
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles! Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 De Kleine Willem, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - De Suppoost De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Walhalla, Rotterdam
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Zinin, Nijverdal
Anne-Marie Jung - Ram Theater Harderwijk, Harderwijk
Alex Ploeg Ultimatum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Tania Kross - Carmen Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Clean Pete - Afblijven Den heuvel, Alphen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede C.C. De Pas, Heesch
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
Yentl en de Boer - Magie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
14:00
Douwe Bob Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur Rietveld Theater, Delft
17:30
Daniel Brandt & Eternal Something Melkweg, Amsterdam
19:00
GoodLuck Patronaat, Haarlem
19:00
Cosmo Sheldrake Paradiso, Amsterdam
19:30
Stopcontact Waalse Kerk, Amsterdam
Foto The Bony King Of Nowhere
The Bony King Of Nowhere Mezz, Breda
1
Pagina -308