Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Agnietenhof
Tiel
Deventer Schouwburg
Deventer
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Merleyn
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
De Kleine Willem
Enschede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Patronaat
Haarlem
Mezz
Breda
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Rietveld Theater
Delft
Paard
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Singer Theater
Laren
Tolhuistuin
Amsterdam
woensdag 13 februari 2019
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Romy Monteiro
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Zaantheater, Zaandam
20:00
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oi Va Voi
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
John West - Het neusje van de zalm
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Ghostemane
Melkweg, Amsterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Ennio Morricone
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
dodie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cosmo Sheldrake
Paard, Den Haag
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Bertolf - Soelaas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Anna Lotte / Wouter Maryne
De Helling, Utrecht
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Vera, Groningen
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Toundra
Merleyn, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Streets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Paper Kites
Tolhuistuin, Amsterdam
The Murlocs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cul de Sac, Tilburg
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
The Bony King Of Nowhere
Mezz, Breda
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Hedon, Zwolle
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Stopcontact
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Steel Panther
Paradiso, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Rietveld Theater, Delft
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Petal
Tolhuistuin, Amsterdam