Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
18:15
Bibelot
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Deurne
Deurne
Wilminktheater
Enschede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeMess
Naarden
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
woensdag 04 december 2019
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Luxor Live, Arnhem
20:30
The New Power Generation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Dennis Lloyd
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ultimate Eagles (Eagles tribute band)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Allman Brown
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Lavalu - Midair
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 05 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Iron Maidens
Willemeen, Arnhem
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
The Stranglers
Melkweg, Amsterdam
Supersister Projekt
Musis, Arnhem
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
SX
Mezz, Breda
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
Whispering Sons
Vera, Groningen
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk