PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -307
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 nov
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
DNK
Assen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Pul
Uden
21:00
Vera
Groningen
21:00
So What!
Gouda
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Café Peanuts
Tilburg
22:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Skatecafe
Amsterdam
23:45
LOLA050
Groningen
za 30 nov
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
BREStheater
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
De Muze
Noordwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
2
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Mattelier
Groenlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Sneek
Sneek
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
09:30
Bimhuis
Amsterdam
WEX
Marche-en-Famenne
14:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Vondelkerk
Amsterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
16:00
Iduna
Drachten
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Metropool Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
1
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Dynamo
Eindhoven
2
1
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Cactus Club
Brugge
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Bel Air Breda
Breda
Theaterhotel Almelo
Almelo
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paard
Den Haag
2
AFAS Live
Amsterdam
1
2
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Innocent
Hengelo

vrijdag 29 november 2019

20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Gigant, Apeldoorn
20:30
Symfo Classics P60, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Daan Boom - De Eerste DNK, Assen
20:30
We Stood Like Kings Gigant, Apeldoorn
20:30
Alkaloid Paard, Den Haag
20:30
Infloyd Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Nashville Now Altstadt, Eindhoven
21:00
Moonlight Benjamin Grounds, Rotterdam
21:00
Motorjesus / Mustasch Metropool Enschede, Enschede
21:00
Indian Askin De Pul, Uden
21:00
The GoToBeds Vera, Groningen
21:00
The Tambles So What!, Gouda
21:00
Charly Luske Sings George Michael Corneel, Lelystad
21:00
Von Mollestein Cafe Bluff, Heerlen
21:00
De Bossche Jazzsessie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:15
Altın Gün TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
On The House: Heavy! Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Trudy and the Romance + GENTS V11, Rotterdam
21:30
Dordtse Helden: Drums drums drums! Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Kizzy Café Peanuts, Tilburg
22:30
Youngwoo Lee Bimhuis, Amsterdam
23:00
Jungle By Night Skatecafe, Amsterdam
23:45
Club Maca & Roni: Bob Kliphuis: all night long LOLA050, Groningen

zaterdag 30 november 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Philharmonie Haarlem, Haarlem
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Joost Spijkers - Spijkers II TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL BREStheater, Brielle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Muze, Noordwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Spant!, Bussum
Rayen Panday - Trigger De Muze, Noordwijk
Best of... Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Blauwe Kei, Veghel
2
Joris Linssen & Caramba - RAAK! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence De Mattelier, Groenlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Stoep, Spijkenisse
Lisa Lois Sings Adèle Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute Theater Sneek, Sneek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Plein, West-Graftdijk
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Clean Pete - Afblijven Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen Fransche School Culemborg, Culemborg
09:30
Prinses Christina Concours Bimhuis, Amsterdam
Leaves Eyes / Sirenia / Spoil Engine WEX, Marche-en-Famenne
14:15
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
Richard Shindell Vondelkerk, Amsterdam
15:00
De Kift - BAL Kantine Walhalla, Rotterdam
16:00
Blues & Brews Iduna, Drachten
16:00
Sarenville Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:30
Barathrum + Heretic + Wrok + Adversarius Baroeg, Rotterdam
19:00
Roxeanne Hazes TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Popronde Amsterdam Melkweg, Amsterdam
19:00
Iggyfest Metropool Enschede, Enschede
Foto De Dijk
De Dijk TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:00
Véronic DiCaire Koninklijk Circus, Brussel
Foto Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Paard, Den Haag
1
19:30
Cameretten Festival (finale) Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Justice For The Damned / Knocked Loose / Renounced Trix, Antwerpen
19:30
Thursday Dynamo, Eindhoven
2
1
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Wilminktheater, Enschede
20:00
Les Robots Oedipus, Amsterdam
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes DNK, Assen
20:00
Fulco Muziekodroom, Hasselt
20:00
Ali B - Koorts Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Hef Cactus Club , Brugge
20:00
Monomyth Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rumbones / Sick Pistons Bel Air Breda, Breda
Foto Ilse DeLange
Ilse DeLange Theaterhotel Almelo, Almelo
1
20:00
Duncan Laurence Trix, Antwerpen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY! Agnietenhof, Tiel
Foto Altın Gün
Altın Gün Paard, Den Haag
2
Foto Beth Hart / Blackbird
Beth Hart / Blackbird AFAS Live, Amsterdam
1
2
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League Manifesto, Hoorn
20:00
Lads 'n Lassies Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Diggy Dex Metropool, Hengelo
20:00
Laïs C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Massive Assault Innocent, Hengelo
Pagina -307