PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -306
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 04 dec
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Rockhal
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 05 dec
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:15
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
1
Melkweg
Amsterdam
1
Musis
Arnhem
1
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Botanique
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rockhal
20:00
Rockhal
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
4
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
1
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
3
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:30
Paradiso
Amsterdam
vr 06 dec
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Wilminktheater
Enschede
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
1
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Het Klooster
Woerden
DeMess
Naarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
18:45
Little Devil
Tilburg
1
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag

woensdag 04 december 2019

20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Dennis Lloyd Rockhal,
20:30
Ultimate Eagles (Eagles tribute band) Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Yuna Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker Zaantheater, Zaandam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The New Power Generation Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Allman Brown Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK Meervaart, Amsterdam

donderdag 05 december 2019

Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Griffioen, Amstelveen
18:15
Magnacult / Six Feet Under Bibelot, Dordrecht
Dinosaur Pile-up Melkweg, Amsterdam
19:00
Adriaan Van Den Hoof Kursaal Oostende, Oostende
Dinosaur Pile-up Melkweg, Amsterdam
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock Baroeg, Rotterdam
19:00
The Iron Maidens Willemeen, Arnhem
Foto Grandmaster Flash
Grandmaster Flash Luxor Live, Arnhem
1
Foto The Stranglers
The Stranglers Melkweg, Amsterdam
1
Foto Supersister Projekt
Supersister Projekt Musis, Arnhem
1
1
19:30
Montis, Goudsmit en Directie Paradiso, Amsterdam
20:00
Clement Peerens Trix, Antwerpen
20:00
The Analogues Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
South African Roadtrip Parktheater, Eindhoven
20:00
Fulco Handelsbeurs, Gent
20:00
Emily Jane White Botanique, Brussel
20:00
Dawn Landes TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Hef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Dijk De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mostly Autumn Spirit of 66, Verviers
Foto Kensington
Kensington Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Laïs C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Motorama M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Raketkanon dB's, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Quantic Melkweg, Amsterdam
20:00
Papooz Hedon, Zwolle
20:00
Parov Stelar Rockhal,
20:00
Skillet Rockhal,
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia AFAS Live, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4 Meervaart, Amsterdam
Foto Max & Iggor Cavalera
Max & Iggor Cavalera Doornroosje, Nijmegen
4
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Souad Massi TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Kift - BAL Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kim Myhr Bimhuis, Amsterdam
20:30
!!! Bitterzoet, Amsterdam
Foto SX
SX Mezz, Breda
1
40th Anniversary Tour Q-Factory, Amsterdam
Foto Khruangbin
Khruangbin Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes Simplon, Groningen
Foto Whispering Sons
Whispering Sons Vera, Groningen
3
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:30
Palet Paradiso, Amsterdam

vrijdag 06 december 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Wilminktheater, Enschede
1
Wëreldbänd - Släpstick Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob de Nijs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater de Bussel, Oosterhout
Foto Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna De Maagd, Bergen op Zoom
1
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten DeMess, Naarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Verte KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Roeka - RAUWE GENADE Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Best of... Ton Kas Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Mathilde Santing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lavinia Meijer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Lampegiet, Veenendaal
Danny Vera - Pressure makes diamonds De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Nathalie Baartman - Breek Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry C.C. Deurne, Deurne
00:00
Jan Beuving - Rotatie Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Mart Hillen In Concert Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Ervaring Meervaart, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Kennemer Theater, Beverwijk
18:45
Exciter + Asomvel + Martyr Little Devil, Tilburg
1
19:00
Not the Rolling Stones Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Marco Mengoni Melkweg, Amsterdam
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost Melkweg, Amsterdam
19:30
Davina Michelle Skyward Clubtour Maassilo, Rotterdam
19:30
Heidevolk Paard, Den Haag
Pagina -306