PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -306
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 feb
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
Paradiso
Amsterdam
5
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
2
vr 15 feb
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Speeldoos
Vught
Chassé Theater
Breda
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Cammeleur
Dongen
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Agnietenhof
Tiel
Theaterpand Weesp
Weesp
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaters Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bouwkunde
Deventer
Veluvine
Nunspeet
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. De tippe
Vledder
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
BREStheater
Brielle
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Rockhal
19:15
De Helling
Utrecht
19:30
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
Patronaat
Haarlem
2
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Boerderij
Zoetermeer
1
Melkweg
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

donderdag 14 februari 2019

20:30
Cam Penner / Jon Wood Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
Foto The Paper Kites
The Paper Kites Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Any Minute Now: Dez Mona Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Groene Engel, Oss
Foto Steel Panther
Steel Panther Paradiso, Amsterdam
5
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
Foto BRUUT!
BRUUT! Patronaat, Haarlem
1
20:45
Winne Doornroosje, Nijmegen
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie Vera, Groningen
21:00
Jamsession Play Along with Martin & Friends @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
Foto Toundra
Toundra Merleyn, Nijmegen
2

vrijdag 15 februari 2019

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Vibrato Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt De Schattelijn, Geertruidenberg
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Breek Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles! De Speeldoos, Vught
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 Chassé Theater, Breda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Stenge, Heinkenszand
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Blauwe Kei, Veghel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Cammeleur, Dongen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Podium Hoge Woerd, De Meern
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anne-Marie Jung - Ram Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Acda - Motel Agnietenhof, Tiel
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Teus Nobel Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Tania Kross - Carmen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bouwkunde, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?! De Nieuwe Kolk, Assen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST C.C. De tippe, Vledder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Pauwer Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede J.C. Pardoes, Hoogwoud
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister De Kleine Komedie, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz BREStheater, Brielle
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Oosterpoort, Groningen
19:00
Gipsy Saloon: Servus & friends De Nieuwe KHL, Amsterdam
19:00
A Tribute To George Michael Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Satan (UK) + RAM (SWE) + Screamer (SWE) Little Devil, Tilburg
19:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest Melkweg, Amsterdam
19:00
Good Charlotte Rockhal,
19:15
Diggy Dex De Helling, Utrecht
19:30
Broederliefde Metropool Enschede, Enschede
19:30
Knight of the Guitar II Effenaar, Eindhoven
20:00
Habitants Metropool, Hengelo
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip De Pul, Uden
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie Markant Uden, Uden
20:00
Charlie & The Lesbians / Network 76 / Pig Frenzy / Pizza Knife dB's, Utrecht
20:00
Cam Penner / Jon Wood De Amer, Amen
Foto Oi Va Voi
Oi Va Voi Patronaat, Haarlem
2
1
20:00
Tim Akkerman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Laïs Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Sodapop ft. Frenna Corneel, Lelystad
20:00
Hans Dulfer plays Blues LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Hillbilly Moonshiners Luxor Live, Arnhem
20:00
Tim Akkerman - Sings the Boss ECI Cultuurfabriek, Roermond
Foto Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Jeroen van der Boom - Dit ben ik Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Maaike Ouboter Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Dilana Metropool Enschede, Enschede
Foto China Crisis
China Crisis "Flaunt The Imperfection Live" Boerderij, Zoetermeer
1
Foto Matt Corby
Matt Corby Melkweg, Amsterdam
1
Foto Booker T. Jones
Booker T. Jones TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -306