Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
013
Tilburg
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
21:00
Vera
Groningen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Joc Ieper
Ieper
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
23:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Kasteel
Coevorden
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Dynamo
Eindhoven
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Roma
Antwerpen
16:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Concertgebouw
Amsterdam
15:30
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het oude Wapen
Blijham
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:30
Bij Broere
IJsselstein
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
013
Tilburg
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Cultura
Ede
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
19:30
PopEi
Eindhoven
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Flagey
Brussel
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
zaterdag 09 februari 2019
20:30
Superhuman: Our Inner Darkness Kalpanarts / Kalpana Raghuraman
Meervaart, Amsterdam
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Speeldoos, Baarn
20:45
The Bony King Of Nowhere
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
21:00
The Devil's Note: A Black Sabbath Tribute
Vera, Groningen
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Rawones
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:30
The Revivalists
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Sore Losers
Joc Ieper, Ieper
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
This Is Jackson - Thriller
P60, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tobias Brader
Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
20:00
VOF De Kunst
Effenaar, Eindhoven
20:00
Voltage: Tom Petty tribute
De Bosuil, Weert
23:00
Wildernis presents: Joachim Pastor
Simplon, Groningen
20:00
Willem - Man in Nood
Melkweg, Amsterdam
10:00
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Winter Light
Club Antre, Amsterdam
20:30
Wolfclan Sister
De Spot, Middelburg
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 10 februari 2019
20:00
Aminé
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Kasteel, Coevorden
19:00
BC Camplight
Melkweg, Amsterdam
14:00
Boogie Nights
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous
Vorstin, Hilversum
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Crocodiles
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Culture
Het Bolwerk, Sneek
19:30
D/troit
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Decapitated
Dynamo, Eindhoven
16:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
dodie
De Roma, Antwerpen
16:00
Flora
Concerto, Amsterdam
20:30
Florian Weber / Markus Stockhausen
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar
Porgy en Bess, Terneuzen
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
15:30
Halverwege
EKKO, Utrecht
20:00
Hayley Kiyoko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Hippe Gasten
De Maaspoort, Venlo
16:00
Hippe Gasten
Grenswerk, Venlo
19:00
Inglorious
Melkweg, Amsterdam
15:00
J R&B Bluesband
Het oude Wapen, Blijham
20:00
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:30
Kees Dusink Blues Band
Bij Broere, IJsselstein
19:30
Kodie Shane
Bitterzoet, Amsterdam
Lisa Fischer
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Mastodon
013, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:00
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Nadja Filtzer - 'Vive Piaf!'
Cultura, Ede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
14:00
Petit Fours
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Romy Monteiro
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Snapped Ankles
Merleyn, Nijmegen
20:00
SOKONINARU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
The Revolution
Paradiso, Amsterdam
16:15
The Small Breed
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Sore Losers
Botanique, Brussel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Beauforthuis, Austerlitz
Victorie Sunday Sessions: Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 11 februari 2019
20:30
Alec Benjamin
Tolhuistuin, Amsterdam
Brian Fallon
Meervaart, Amsterdam
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dilly Dally
Paradiso, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
18:30
Jake Etheridge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jerry Paper
Cinetol, Amsterdam
Jerry Paper
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Ex
Melkweg, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort