Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bibelot
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Luxor Live
Arnhem
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
De Zwerver
Oostende
Willemeen
Arnhem
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
La Madeleine
Brussel
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Paard
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
vrijdag 06 december 2019
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Maria Emilia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
Mark Lanegan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Laïs
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:00
JB Meijers - Deltaboy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Buster Shuffle
Iduna, Drachten
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
SX
De Zwerver, Oostende
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Corey Harper
Paradiso, Amsterdam
20:00
Khruangbin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
20:00
The Flower Kings
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Don Cossackchoir of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
20:00
Chains of Sanity / Indarkeria / Jesus Price / Ndujah metalband / Rando
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
Michael Brun
Melkweg, Amsterdam
20:15
Angelique Kidjo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Dennis van Aarssen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Gerard van Maasakkers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Festival Grand Bazaar – Selim Dogru, reART Ensemble en solisten
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Dutch Eagles
Dok6, Panningen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
South African Roadtrip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Symfo Classics
Hoftheater, Raalte
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Munttheater, Weert
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
John Beasley / Maria Mendes Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Dawn Landes
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:30
Jan Akkerman
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:30
King Hiss
Mezz, Breda
20:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dave Budha
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
FOSS (EP release)
ACU, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
20:30
Hartman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Max Meser Group
Cinetol, Amsterdam
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Jazzcafe: Prashant Samlal Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Erwin Leon en Woezels
Paard, Den Haag
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam