PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -305
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 dec
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Rockhal
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Rockhal
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
4
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Mezz
Breda
1
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
3
23:30
Paradiso
Amsterdam
vr 06 dec
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Deurne
Deurne
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wilminktheater
Enschede
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeMess
Naarden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Maagd
Bergen op Zoom
1
18:45
Little Devil
Tilburg
1
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Veluvine
Nunspeet
Willemeen
Arnhem
1
Patronaat
Haarlem
20:00
Martiniplaza
Groningen
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
1
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Zwerver
Oostende
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Bibelot
Dordrecht
1
1

donderdag 05 december 2019

Foto The Stranglers
The Stranglers Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Montis, Goudsmit en Directie Paradiso, Amsterdam
Foto Grandmaster Flash
Grandmaster Flash Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fulco Handelsbeurs, Gent
20:00
Hef TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mostly Autumn Spirit of 66, Verviers
Foto Kensington
Kensington Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Skillet Rockhal,
20:00
Clement Peerens Trix, Antwerpen
20:00
Parov Stelar Rockhal,
20:00
Laïs C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
De Dijk De Oosterpoort, Groningen
20:00
Quantic Melkweg, Amsterdam
20:00
Dawn Landes TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Emily Jane White Botanique, Brussel
20:00
Papooz Hedon, Zwolle
20:00
South African Roadtrip Parktheater, Eindhoven
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia AFAS Live, Amsterdam
20:00
Raketkanon dB's, Utrecht
20:00
Motorama M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
The Analogues Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Max & Iggor Cavalera
Max & Iggor Cavalera Doornroosje, Nijmegen
4
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Souad Massi TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4 Meervaart, Amsterdam
Foto Khruangbin
Khruangbin Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Kim Myhr Bimhuis, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
!!! Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hehobros Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto SX
SX Mezz, Breda
1
40th Anniversary Tour Q-Factory, Amsterdam
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes Simplon, Groningen
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Foto Whispering Sons
Whispering Sons Vera, Groningen
3
23:30
Palet Paradiso, Amsterdam

vrijdag 06 december 2019

Lavinia Meijer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Danny Vera - Pressure makes diamonds De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - De Ervaring Meervaart, Amsterdam
00:00
Mart Hillen In Concert Theater Bouwkunde, Deventer
Rob de Nijs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Het Klooster, Woerden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater de Hofnar, Valkenswaard
Best of... Ton Kas Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Mathilde Santing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie Diligentia, Den Haag
00:00
Nathalie Baartman - Breek Junushoff Theater, Wageningen
Sara Kroos - Verte KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry C.C. Deurne, Deurne
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater de Bussel, Oosterhout
Wëreldbänd - Släpstick Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Wilminktheater, Enschede
1
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten DeMess, Naarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
René van Meurs - Hunkert Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Roeka - RAUWE GENADE Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Foto Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna De Maagd, Bergen op Zoom
1
18:45
Exciter + Asomvel + Martyr Little Devil, Tilburg
1
19:00
Not the Rolling Stones Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Marco Mengoni Melkweg, Amsterdam
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost Melkweg, Amsterdam
19:30
Heidevolk Paard, Den Haag
19:30
Davina Michelle Skyward Clubtour Maassilo, Rotterdam
19:30
Motionless in White Trix, Antwerpen
19:30
SEFA DOĞANAY TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Khruangbin TivoliVredenburg, Utrecht
Son Mieux Patronaat, Haarlem
20:00
Corey Harper Paradiso, Amsterdam
20:00
Stahlzeit De Bosuil, Weert
20:00
Ali B - Koorts Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jacob Spoelstra Veluvine, Nunspeet
Foto GOLD + NASQUAMA
GOLD + NASQUAMA Willemeen, Arnhem
1
The Dirty Daddies Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Martiniplaza, Groningen
1
20:00
Symphonic Rock Night Band Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Laïs C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
The Void Lebuinuskerk, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Mythe, Goes
20:00
Helix Trio & Friends Van Houtenkerk, Weesp
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Maria Emilia Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Mark Lanegan
Mark Lanegan Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
1
20:00
Pene Corrida Poppodium Volt, Sittard
Foto SX
SX De Zwerver, Oostende
1
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit Neushoorn, Leeuwarden
Foto Van Dik Hout
Van Dik Hout Bibelot, Dordrecht
1
1
Pagina -305