Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
10:30
Hedon
Zwolle
15:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
C.C. Berchem
Berchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Brebl
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paddy O'Ryan
Leeuwarden
AINSI
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Patronaat
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater Hof 88
Almelo
woensdag 20 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
10:30
Filmpodium
Hedon, Zwolle
15:30
Hippe Gasten
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Tank and the Bangas
Melkweg, Amsterdam
19:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
19:30
Jay Prince
Melkweg, Amsterdam
Slum Village
Tolhuistuin, Amsterdam
Ásgeir
Stevenskerk, Nijmegen
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hanson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Berchem, Berchem
20:00
Ashton Brothers & Noordpool Orkest - Concerto Esplosivo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Causes
De Oosterpoort, Groningen
20:00
PEER
Stathe, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
20:00
WREKMEISTER HARMONIES
dB's, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kit for the Delicate
Luxor Live, Arnhem
20:00
Black Midi
OT301, Amsterdam
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Raak!
Markant Uden, Uden
20:15
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Stef Bos - Ruimte
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Douwe Bob
Groene Engel, Oss
20:30
Jamie Peet / Myrthe van de Weetering / Thomas Pol / Tony Roe
Brebl, Nijmegen
ISLAND
Merleyn, Nijmegen
21:00
The Artisanals
Burgerweeshuis, Deventer
21:15
Hexvessel
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Algiers
Vera, Groningen
22:00
J R&B Bluesband
Paddy O'Ryan, Leeuwarden
donderdag 21 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
00:00
Clean Pete - Afblijven
Chassé Theater, Breda
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Munttheater, Weert
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Hof 88, Almelo