Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
de Beurs
Schijndel
21:00
De X
Leiden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
DNK
Assen
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Cultura
Ede
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
14:30
Theater De Winsinghhof
Roden
14:30
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
15:00
AFAS Live
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Perron-3
Rosmalen
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Janskerk
Utrecht
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
dB's
Utrecht
16:00
De Hip
Deventer
16:30
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
Trix
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Musis
Arnhem
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
013
Tilburg
Paard
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Engelse Kerk
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Conversatorium Maastricht
Maastricht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Eureka
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 07 december 2019
21:00
Hypergoods / WARD
Altstadt, Eindhoven
21:00
Mell & Vintage Future
Metropool, Hengelo
21:00
Nashville Now
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pater Moeskroen
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Durango (NL)
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Gotu Jim
Patronaat, Haarlem
21:00
The SWAT, The heaviest Police
de Beurs, Schijndel
21:00
Labryenco
De X, Leiden
21:30
World: Sin Pausa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:30
Tousch
Vera, Groningen
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set
Q-Factory, Amsterdam
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary
Paradiso, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 08 december 2019
Maaike Ouboter
DNK, Assen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Cultura, Ede
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Muziek uit het Derde Rijk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Robin Kester / Tim Easton
Café De Stad Utrecht, Utrecht
14:30
Weihnachtsoratorium J.S. Bach - Heerlense Oratoriumvereniging
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
14:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Winsinghhof, Roden
14:30
Di Gojim
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Top 2000 quiz
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Perron-3, Rosmalen
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Janskerk, Utrecht
15:00
South African Roadtrip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Crazy Cadillac
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Renée van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Stef van den Heuvel
PopEi, Eindhoven
16:00
Camiel Boomsma
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Buster Shuffle
Podium 't Beest, Goes
16:00
We Stood Like Kings - Koyaanisqatsi USA 1982
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Monk, Škorić and Monk, Anticlan & What The Cat Dragged In
dB's, Utrecht
16:00
Max Meser Group
De Hip, Deventer
16:30
Six Feet Under
P60, Amstelveen
MTV Headbangers Ball tour 2019
Patronaat, Haarlem
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Queensrÿche
Trix, Antwerpen
19:00
Trance
Little Devil, Tilburg
19:00
Fat White Family
Melkweg, Amsterdam
19:00
Top 2000 quiz (avondeditie)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
AJR
Melkweg, Amsterdam
19:30
Melanie
Musis, Arnhem
19:30
Remo Drive
Dynamo, Eindhoven
20:00
Waylon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Analogues
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Clement Peerens
De Casino, Sint-Niklaas
Denzel Curry
013, Tilburg
Rick de Leeuw
Paard, Den Haag
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Shlohmo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Choker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nona
Hedon, Zwolle
20:00
Jan Rot - O Ja!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:15
Against The Current
De Helling, Utrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Roo Panes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maria Mendes & John Beasley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Raul Midón
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marika Hackman
Bitterzoet, Amsterdam
Gregory Page
Mezz, Breda
maandag 09 december 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Loes van Schothorst / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Lavalu - Midair
Theater Concordia, Enschede
19:00
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Conversatorium Maastricht, Maastricht
20:00
Stephan Eicher
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Wilminktheater, Enschede
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Sonic Dawn
Eureka, Zwolle
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Boris
De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Peter Heerschop - De Minister Van Enthousiasme (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Plàsi
Tolhuistuin, Amsterdam
Gong / Steve Hillage Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
20:45
Simon Kempston
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 10 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn