PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -301
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 08 dec
16:00
De Hip
Deventer
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:30
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
2
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
Trix
Antwerpen
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Musis
Arnhem
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
1
20:00
Engelse Kerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ma 09 dec
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
1
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Eureka
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Conversatorium Maastricht
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Helling
Utrecht
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
di 10 dec
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Dominicanenklooster
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
17
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
2
1
De Duif
Amsterdam
1
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:30
Cacaofabriek
Helmond

zondag 08 december 2019

16:00
Max Meser Group De Hip, Deventer
16:00
Buster Shuffle Podium 't Beest, Goes
16:00
Monk, Škorić and Monk, Anticlan & What The Cat Dragged In dB's, Utrecht
16:00
Camiel Boomsma Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
We Stood Like Kings - Koyaanisqatsi USA 1982 Cacaofabriek, Helmond
16:30
Six Feet Under P60, Amstelveen
Foto MTV Headbangers Ball tour 2019
MTV Headbangers Ball tour 2019 Patronaat, Haarlem
2
17:00
Michèle Bernier Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Queensrÿche Trix, Antwerpen
19:00
Top 2000 quiz (avondeditie) Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Trance Little Devil, Tilburg
19:00
Fat White Family Melkweg, Amsterdam
19:30
Melanie Musis, Arnhem
19:30
Remo Drive Dynamo, Eindhoven
19:30
De Dijk Gebr. De Nobel, Leiden
Foto AJR
AJR Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
20:00
Jan Rot - O Ja! Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Nona Hedon, Zwolle
20:00
Shlohmo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
The Analogues TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Waylon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Rick de Leeuw
Rick de Leeuw Paard, Den Haag
1
20:00
Balkankoor Slavuj Engelse Kerk, Amsterdam
20:00
Choker Paradiso, Amsterdam
Foto Denzel Curry
Denzel Curry 013, Tilburg
1
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Suzan & Freek Theatertour Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Clement Peerens De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Meervaart, Amsterdam
20:15
Against The Current De Helling, Utrecht
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Maria Mendes & John Beasley TivoliVredenburg, Utrecht
Gregory Page Mezz, Breda
20:30
Roo Panes Paradiso, Amsterdam
20:30
Marika Hackman Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Raul Midón Bimhuis, Amsterdam

maandag 09 december 2019

Tino Martin Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
11:00
Loes van Schothorst / Wouter Harbers Waanders in de Broeren, Zwolle
Foto Lavalu - Midair
Lavalu - Midair Theater Concordia, Enschede
1
19:00
Guy Sebastian Melkweg, Amsterdam
20:00
The Sonic Dawn Eureka, Zwolle
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Joep Beving Conversatorium Maastricht, Maastricht
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest Parktheater, Eindhoven
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK) Wilminktheater, Enschede
20:00
Stephan Eicher Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Boris
Boris De Helling, Utrecht
1
20:15
Peter Heerschop - De Minister Van Enthousiasme (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Meervaart, Amsterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Floralis, Lisse
20:30
Plàsi Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Gong / Steve Hillage Band Paradiso, Amsterdam
1
20:45
Simon Kempston Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven

dinsdag 10 december 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg De Kring, Roosendaal
South African Roadtrip Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Dominicanenklooster, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Alter Bridge
Alter Bridge AFAS Live, Amsterdam
17
19:00
Hobo Johnson & The Lovemakers Melkweg, Amsterdam
Foto Midland
Midland Melkweg, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Wilminktheater, Enschede
20:00
Hot Chip Trix, Antwerpen
Foto Melanie
Melanie TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town Agnietenhof, Tiel
20:00
Jack Vinders Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Westergastheater, Amsterdam
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Max & Iggor Cavalera Muziekodroom, Hasselt
20:00
Sofi Tukker Botanique, Brussel
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Joep Beving Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
3J'S - Acoustic Christmas TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Carlton Jumel Smith Merleyn, Nijmegen
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners Fulcotheater, IJsselstein
20:30
The Abyssinians De Oosterpoort, Groningen
20:30
Soulcrusher: Jo Quail / Mono Doornroosje, Nijmegen
2
1
Foto Rhiannon Giddens
Rhiannon Giddens De Duif, Amsterdam
1
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Naaz Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Ari Lennox Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:30
terwijl de kater sliep Cacaofabriek, Helmond
Pagina -301