Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
19:30
P60
Amstelveen
20:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Joriskerk
Venlo
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:00
De verlichte geest
Roeselare
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Duif
Amsterdam
De Casino
Sint-Niklaas
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Ter Dilft
Bornem
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AINSI
Maastricht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 21 februari 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pip Blom
Rotown, Rotterdam
20:30
Les Negresses Vertes
Rockhal, Esch zur Alzette
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Indian Askin
Paard, Den Haag
19:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:30
Serpentyne
P3, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Munttheater, Weert
20:00
Douwe Bob
Mezz, Breda
RUV - album release
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Blackbird
Metropool, Hengelo
22:00
WREKMEISTER HARMONIES
Merleyn, Nijmegen
20:00
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
CUT_
Melkweg, Amsterdam
18:00
Steve 'n' Seagulls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Electric Eel Shock
Luxor Live, Arnhem
20:00
Rowwen Heze
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Baptiste W. Hamon
Joriskerk, Venlo
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
20:15
Toontje Lager
Hedon, Zwolle
20:00
The Bootleg Beach Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Lakshmi - Adem
Figi Theater, Zeist
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Causes
Doornroosje, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:00
Decapitated
De verlichte geest, Roeselare
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
20:00
Jonathan Jeremiah
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Seafret
De Helling, Utrecht
Ásgeir
De Duif, Amsterdam
Jan Verstraeten
De Casino, Sint-Niklaas
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
ISLAND
Cinetol, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Chassé Theater, Breda
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft
Cacaofabriek, Helmond
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Nils Okland Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Broederliefde
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Wild Nothing
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 22 februari 2019
20:00
The Rosenberg Trio
Zaantheater, Zaandam
20:00
On the House: Kittiwake / There There
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
20:00
Cthulhu / Remain Untamed / shuulak
Volta, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Kift
Vera, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Wild Nothing
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Fais
TivoliVredenburg, Utrecht
The Gloaming
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
Romy Monteiro
Theater Sneek, Sneek
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vasteloavendskonzeët - Parkstad Limburg Theaters, KSO, KVV
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Theater in de Steeg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen