Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cultura
Ede
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Cammeleur
Dongen
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Domijnen
Sittard
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Peppel
Zeist
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Dominicanenklooster
Zwolle
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
19:00
Forum Theater
Sittard
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
Grote Kerk
Elburg
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Kulturhus
Denekamp
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
18:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
vrijdag 13 december 2019
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultura, Ede
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Hibakusha / Inferum / Two and a half Girl
dB's, Utrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Domijnen, Sittard
21:00
Focus
De Flux, Zaandam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni
De Klif, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:15
Marcel de Groot - DOOR
De Molenberg, Delfzijl
20:15
The Simon & Garfunkel Story
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Maiden United
De Peppel, Zeist
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
20:00
Les Robots
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Jason Bouman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Lightning Dust
EKKO, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
19:00
LAVATION / The Scientists
Forum Theater, Sittard
20:30
The Dirty Daddies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Boogie Beasts
Gigant, Apeldoorn
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Grote Kerk, Elburg
20:00
Eric Vaarzon Morel
Grote Kerk Enschede, Enschede
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Van Dik Hout
Hedon, Zwolle
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The New Roses
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:00
Molly Hatchet
Iduna, Drachten
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Southern Voices
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Etienne Daho
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Harry Glotzbach / Roel C. Verburg - Comedy & Guitars
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Kulturhus, Denekamp
20:00
Flawless
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
The Exploited
Little Devil, Tilburg
20:30
Emily Jane White
Luxor Live, Arnhem
18:00
Festival Stille Nacht
Maassilo, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Markant Uden, Uden
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Martiniplaza, Groningen
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dave East
Melkweg, Amsterdam
Mooon
Merleyn, Nijmegen
21:00
1914
Metropool, Hengelo
Bökkers
Metropool, Hengelo
Vandenberg's Moonkings
Metropool Enschede, Enschede
Hartman
Mezz, Breda
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
Night Fever - The very best of he Bee Gees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Liam O'Maonlai & Peter O'Toole
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
21:00
Rick de Leeuw
P60, Amstelveen
20:30
Kayamata
Paard, Den Haag
Tape Toy
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
20:00
Gilbert O'Sullivan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
21:00
Vannstein
Podium 't Beest, Goes
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Hard2get XL
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Impala Ray
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rietveld Theater, Delft
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lisa Loïs sings: Adele
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
20:30
PAX the humanoid
Simplon, Groningen
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen