Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
GC 't Heilaar
Beerse
De Meerpaal
Dronten
De Hofnar
Aalten
Den heuvel
Alphen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Cultura
Ede
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
woensdag 11 december 2019
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
19:30
J.I.D.
Trix, Antwerpen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Ian Clement
De Bosuil, Weert
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Veste, Delft
20:00
Les Innocents
La Madeleine, Brussel
20:00
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
20:00
Weval
DE Studio, Antwerpen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Carlton Jumel Smith
BIRD, Rotterdam
20:15
Ramses leeft! - Het Metropole Orkest, William Spaaij, Lucas Hamming
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joep Beving
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Andrew Combs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Henk Poort en de Helden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
The Abyssinians
Paard, Den Haag
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Doka Live | LatinLovers + DJ TIEN SON
Doka - Volkshotel, Amsterdam
The Magic Of Santana
Boerderij, Zoetermeer
Trupa Trupa
Vera, Groningen
21:00
Memphis May Fire
Patronaat, Haarlem
22:00
Kaleidobolt
Merleyn, Nijmegen
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
donderdag 12 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lisa Lois Sings Adèle
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Maaike Ouboter
GC 't Heilaar, Beerse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Tangarine - Uiteen
Energiehuis, Dordrecht
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Christian Farla
Ahoy, Rotterdam
Sonata Arctica
013, Tilburg