PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -300
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 feb
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
AINSI
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Casino
Sint-Niklaas
00:00
Chassé Theater
Breda
Theaters Tilburg
Tilburg
Patronaat
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
1
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Munttheater
Weert
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Dok6
Panningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
2
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Rotown
Rotterdam
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Mezz
Breda
20:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Helling
Utrecht
1
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rockhal
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
De Duif
Amsterdam
1
20:30
Klif 12
Den Hoorn
Luxor Live
Arnhem
2
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
vr 22 feb
Flint
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten

donderdag 21 februari 2019

Nabil - Monopoly Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maartje & Kine - Vibrato Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Tania Kross - Carmen Theater de Kom, Nieuwegein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas Acda - Motel Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry AINSI, Maastricht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jan Verstraeten De Casino, Sint-Niklaas
00:00
Clean Pete - Afblijven Chassé Theater, Breda
Alex Roeka - En toen ineens Theaters Tilburg, Tilburg
Diggy Dex Karavaan clubtour Patronaat, Haarlem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Storm, Winterswijk
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak! Theater Geert Teis, Stadskanaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kiki Schippers - Waar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er Theater de Griffioen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - Inchecken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel Fulcotheater, IJsselstein
1
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Munttheater, Weert
Emilio Guzman - Kom dan! Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost De Speeldoos, Vught
Jochen Otten - Troosten Dok6, Panningen
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Mathilde Santing - Renaissance Theater Hof 88, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
18:00
Steve 'n' Seagulls Melkweg, Amsterdam
19:00
Advance Base Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
19:30
Joost Trix, Antwerpen
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister Effenaar, Eindhoven
19:30
Band of Friends P60, Amstelveen
Foto CUT_
CUT_ Melkweg, Amsterdam
1
Foto De Kift
De Kift Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Hayley Kiyoko / Naaz TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blackbird Metropool, Hengelo
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
Foto Indian Askin
Indian Askin Paard, Den Haag
2
20:00
Jonathan Jeremiah De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Bootleg Beach Boys Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Pieter Derks Meervaart, Amsterdam
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maaike Ouboter Orpheus, Apeldoorn
20:00
Howard Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Vasteloavendskonzeët - Parkstad Limburg Theaters, KSO, KVV Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Pip Blom
Pip Blom Rotown, Rotterdam
1
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Douwe Bob Mezz, Breda
20:00
Decapitated De verlichte geest, Roeselare
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Lemonheads TivoliVredenburg, Utrecht
Foto RUV - album release
RUV - album release Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Orpheus, Apeldoorn
The Maureens Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jack & Jack Melkweg, Amsterdam
20:00
Baptiste W. Hamon Joriskerk, Venlo
20:00
Wild Nothing Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Broederliefde Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze Luxor Live, Arnhem
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Toontje Lager Hedon, Zwolle
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Foto Seafret
Seafret De Helling, Utrecht
1
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Het Nationale Theater , Den Haag
Foto Causes
Causes Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Lakshmi - Adem Figi Theater, Zeist
20:30
ISLAND Cinetol, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Les Negresses Vertes Rockhal,
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Songs From The Heart De Spot, Middelburg
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Nils Okland Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Serpentyne P3, Purmerend
Foto Ásgeir
Ásgeir De Duif, Amsterdam
1
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Klif 12, Den Hoorn
Foto Electric Eel Shock
Electric Eel Shock Luxor Live, Arnhem
2
22:00
Death Valley Girls Vera, Groningen
22:00
WREKMEISTER HARMONIES Merleyn, Nijmegen
1

vrijdag 22 februari 2019

Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Pagina -300