PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -299
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 feb
19:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Rotown
Rotterdam
1
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
De Helling
Utrecht
1
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Rockhal
De Duif
Amsterdam
1
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Klif 12
Den Hoorn
20:30
P3
Purmerend
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
2
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Vera
Groningen
vr 22 feb
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Reggehof
Goor
Hoftheater
Raalte
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Evertshuis
Bodegraven
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Nova
Wetteren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Ledeltheater
Oostburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Meerpaal
Dronten
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
De Weijer
Boxmeer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Koningshof
Maassluis
Het Veur Theater
Leidschendam
Spant!
Bussum
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Agnietenhof
Tiel

donderdag 21 februari 2019

19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister Effenaar, Eindhoven
Foto CUT_
CUT_ Melkweg, Amsterdam
1
Foto De Kift
De Kift Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:30
Band of Friends P60, Amstelveen
19:30
Joost Trix, Antwerpen
20:00
Vasteloavendskonzeët - Parkstad Limburg Theaters, KSO, KVV Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pieter Derks Meervaart, Amsterdam
20:00
Blackbird Metropool, Hengelo
Foto RUV - album release
RUV - album release Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces 't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
The Lemonheads TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jonathan Jeremiah De Oosterpoort, Groningen
Foto Pip Blom
Pip Blom Rotown, Rotterdam
1
The Maureens Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Broederliefde Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Douwe Bob Mezz, Breda
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Baptiste W. Hamon Joriskerk, Venlo
20:00
The Bootleg Beach Boys Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Indian Askin
Indian Askin Paard, Den Haag
2
20:00
Hayley Kiyoko / Naaz TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Howard Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love' Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jack & Jack Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Decapitated De verlichte geest, Roeselare
20:00
Maaike Ouboter Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rowwen Heze Luxor Live, Arnhem
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wild Nothing Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Lakshmi - Adem Figi Theater, Zeist
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft Cacaofabriek, Helmond
Foto Seafret
Seafret De Helling, Utrecht
1
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Het Nationale Theater , Den Haag
Foto Causes
Causes Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Toontje Lager Hedon, Zwolle
20:30
Les Negresses Vertes Rockhal,
Foto Ásgeir
Ásgeir De Duif, Amsterdam
1
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
ISLAND Cinetol, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
Nils Okland Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Klif 12, Den Hoorn
20:30
Serpentyne P3, Purmerend
20:30
Songs From The Heart De Spot, Middelburg
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Electric Eel Shock
Electric Eel Shock Luxor Live, Arnhem
2
22:00
WREKMEISTER HARMONIES Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Death Valley Girls Vera, Groningen

vrijdag 22 februari 2019

Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Frank Boeijen - Theatertournee 2019 C.C. Nova, Wetteren
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1 De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Lakshmi - Adem
Lakshmi - Adem Posttheater, Arnhem
1
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back Koningshof, Maassluis
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga Agnietenhof, Tiel
Pagina -299