PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -299
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 dec
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Figi Theater
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
2
2
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
EKKO
Utrecht
1
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De X
Leiden
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Pul
Uden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
de Beurs
Schijndel
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 08 dec
00:00
Cultura
Ede
DNK
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
14:30
Theater De Winsinghhof
Roden
14:30
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
15:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Janskerk
Utrecht
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Perron-3
Rosmalen
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
De Hip
Deventer
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Podium 't Beest
Goes
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:30
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
2
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paard
Den Haag
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Engelse Kerk
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
013
Tilburg
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Mezz
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
ma 09 dec
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater de Spiegel
Zwolle

zaterdag 07 december 2019

20:30
Holbeck en Stakbabber Paard, Den Haag
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Figi Theater, Zeist
Foto Marillion
Marillion TivoliVredenburg, Utrecht
2
2
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jesse Marchant Cinetol, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA! Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel de Groot - DOOR Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Barrelhouse Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto SONS
SONS EKKO, Utrecht
1
20:30
Henk Poort en de Helden Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby C.C. Zundert, Zundert
20:30
De Dijk Luxor Live, Arnhem
20:30
Loyle Carner Paradiso, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Van Dik Hout Metropool, Hengelo
20:30
Kishi Bashi Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Hehobros Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Logical School Spirit of 66, Verviers
20:45
New Cool Collective Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Nashville Now Poppodium Volt, Sittard
21:00
Labryenco De X, Leiden
21:00
Gotu Jim Patronaat, Haarlem
21:00
Mell & Vintage Future Metropool, Hengelo
21:00
Kenny B De Pul, Uden
21:00
Hypergoods / WARD Altstadt, Eindhoven
21:00
Pater Moeskroen Het Bolwerk, Sneek
21:00
The SWAT, The heaviest Police de Beurs, Schijndel
21:00
Durango (NL) O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:30
World: Sin Pausa Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Rewind Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:30
Tousch Vera, Groningen
23:00
Dr. Lektroluv / Goose DJ Set Q-Factory, Amsterdam
23:30
LIVE: Splinterbomb + The Cursed Crew Muziekcafé Helmond, Helmond
23:45
Spinnin’ Records 20 Years Anniversary Paradiso, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 08 december 2019

00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Cultura, Ede
Maaike Ouboter DNK, Assen
Tino Martin Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
11:00
Muziek uit het Derde Rijk Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Robin Kester / Tim Easton Café De Stad Utrecht, Utrecht
14:30
Weihnachtsoratorium J.S. Bach - Heerlense Oratoriumvereniging Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Agora Theater Lelystad, Lelystad
14:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Theater De Winsinghhof, Roden
14:30
Di Gojim Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
15:00
South African Roadtrip Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Niels Destadsbader
Niels Destadsbader Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Crazy Cadillac CHV Noordkade, Veghel
15:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel Janskerk, Utrecht
15:00
Renée van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia AFAS Live, Amsterdam
15:00
Top 2000 quiz Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal Perron-3, Rosmalen
15:00
Stef van den Heuvel PopEi, Eindhoven
16:00
Max Meser Group De Hip, Deventer
16:00
We Stood Like Kings - Koyaanisqatsi USA 1982 Cacaofabriek, Helmond
16:00
Monk, Škorić and Monk, Anticlan & What The Cat Dragged In dB's, Utrecht
16:00
Buster Shuffle Podium 't Beest, Goes
16:00
Camiel Boomsma Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:30
Six Feet Under P60, Amstelveen
Foto MTV Headbangers Ball tour 2019
MTV Headbangers Ball tour 2019 Patronaat, Haarlem
2
17:00
Michèle Bernier Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Queensrÿche Trix, Antwerpen
19:00
Fat White Family Melkweg, Amsterdam
19:00
Trance Little Devil, Tilburg
19:00
Top 2000 quiz (avondeditie) Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto AJR
AJR Melkweg, Amsterdam
1
19:30
De Dijk Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Remo Drive Dynamo, Eindhoven
19:30
Melanie Musis, Arnhem
20:00
Suzan & Freek Theatertour Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Waylon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Clement Peerens De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Nona Hedon, Zwolle
20:00
Jan Rot - O Ja! Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Analogues TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Rick de Leeuw
Rick de Leeuw Paard, Den Haag
1
20:00
Shlohmo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Balkankoor Slavuj Engelse Kerk, Amsterdam
20:00
Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
Foto Denzel Curry
Denzel Curry 013, Tilburg
1
20:00
Choker Paradiso, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Against The Current De Helling, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Meervaart, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Gregory Page Mezz, Breda
20:30
Roo Panes Paradiso, Amsterdam
20:30
Maria Mendes & John Beasley TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Raul Midón Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marika Hackman Bitterzoet, Amsterdam

maandag 09 december 2019

Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Tino Martin Theater de Spiegel, Zwolle
Pagina -299