Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Duycker
Hoofddorp
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
Fort33
Leusden
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
Grounds
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Klooster
Woerden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Pompstation
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koepeltheater
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
La Madeleine
Brussel
Lindenberg Theater
Nijmegen
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekodroom
Hasselt
Muziekpodium DJS
Dordrecht
N9
Eeklo
Neushoorn
Leeuwarden
Orangerie
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rodahal
Kerkrade
S.C.C. De Enck
Oirschot
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Sense
Dokkum
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
vrijdag 17 april 2020
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Grandmaster Flash
Duycker, Hoofddorp
Amos Ben-tal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
School Is Cool
EKKO, Utrecht
Mart Hillen In Concert
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Mooi Wark Kroegentocht 2020
Fort33, Leusden
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Antimatter
Grenswerk, Venlo
Groene Engel Heavy: Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Diekhuus, Middelharnis
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Het Klooster, Woerden
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Feuerengel
Iduna, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Giovanca Honours Diana Ross
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Cristina Branco
Koepeltheater, Leeuwarden
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Koningshof, Maassluis
O'G3NE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Symphonic Rock Night Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Cali
La Madeleine, Brussel
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Firefriend + Black Doldrums
LOLA050, Groningen
Re-play
Luxor Live, Arnhem
Dossier Boombap
Manifesto, Hoorn
Maduk
Melkweg, Amsterdam
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
Def Americans
Metropool, Hengelo
Lenteoffensief
Metropool Enschede, Enschede
Venice
Musis, Arnhem
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Glennis Grace
Muziekgieterij, Maastricht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Muziekodroom, Hasselt
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Zwangere Guy
N9, Eeklo
Joe Buck
Neushoorn, Leeuwarden
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Roosbeef
Paard, Den Haag
Hyukoh
Paradiso, Amsterdam
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
Sven Ratzke - Where are we now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ivo Rosbeek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruth Jacott
Parktheater, Eindhoven
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tino Martin
Rodahal, Kerkrade
Vera Mann - Goesting
S.C.C. De Enck, Oirschot
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Scheldetheater, Terneuzen
Fuse Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
10CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Judy Blank
So What!, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeangu Macrooy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stef Bos - Tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater de Griffioen, Amstelveen
3J'S
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hadewych Doet De Dames
Theater De Leest, Waalwijk
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater De Omval, Diemen
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater de Schalm, Veldhoven