Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Spant!
Bussum
So What!
Gouda
Sense
Dokkum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rodahal
Kerkrade
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orangerie
's-Hertogenbosch
Neushoorn
Leeuwarden
N9
Eeklo
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekodroom
Hasselt
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
LOLA050
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
La Madeleine
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Koepeltheater
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Pompstation
Amsterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Bolwerk
Sneek
Grounds
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
Fort33
Leusden
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Ogtent
Duiven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
vrijdag 17 april 2020
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Judy Blank
So What!, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Spinvis - In Werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
10CC
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuse Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Scheldetheater, Terneuzen
Vera Mann - Goesting
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tino Martin
Rodahal, Kerkrade
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Montis, Goudsmit en Directie
Podium Victorie, Alkmaar
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier
Podium Victorie, Alkmaar
The Rushians
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Ruth Jacott
Parktheater, Eindhoven
Sven Ratzke - Where are we now
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ivo Rosbeek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hyukoh
Paradiso, Amsterdam
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
Roosbeef
Paard, Den Haag
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Joe Buck
Neushoorn, Leeuwarden
Zwangere Guy
N9, Eeklo
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Muziekodroom, Hasselt
Glennis Grace
Muziekgieterij, Maastricht
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Venice
Musis, Arnhem
Lenteoffensief
Metropool Enschede, Enschede
Big Band Hengelo
Metropool, Hengelo
Def Americans
Metropool, Hengelo
Maduk
Melkweg, Amsterdam
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Dossier Boombap
Manifesto, Hoorn
Re-play
Luxor Live, Arnhem
Firefriend + Black Doldrums
LOLA050, Groningen
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cali
La Madeleine, Brussel
Symphonic Rock Night Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Kraaien
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
O'G3NE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Koningshof, Maassluis
Cristina Branco
Koepeltheater, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Giovanca Honours Diana Ross
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Feuerengel
Iduna, Drachten
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
The Rushians
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Het Klooster, Woerden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Diekhuus, Middelharnis
YVI cd presenatie
Het Bolwerk, Sneek
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
Groene Engel Heavy: Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
Antimatter
Grenswerk, Venlo
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
Mooi Wark Kroegentocht 2020
Fort33, Leusden
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Fluor, Amersfoort
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Mart Hillen In Concert
Figi Theater, Zeist
School Is Cool
EKKO, Utrecht
Suzan & Freek
Effenaar, Eindhoven
Amos Ben-tal
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Grandmaster Flash
Duycker, Hoofddorp
Boogie Monster / Hilltop Howlers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Brotherhood Squad / Leafs / Yung Nnelg
Doornroosje, Nijmegen
Quelle Chris
Doornroosje, Nijmegen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Clannad
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Meerpaal, Dronten
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Rowwen Heze
De Maaspoort, Venlo
Dorona Alberti - The Music from James Bond
De Maagd, Bergen op Zoom