PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -29
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Podium Victorie
Alkmaar
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Het Pompstation
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orangerie
's-Hertogenbosch
Cacaofabriek
Helmond
Muziekgieterij
Maastricht
Cultura
Ede
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Muziekodroom
Hasselt
Koepeltheater
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Bibelot
Dordrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theaterhotel Almelo
Almelo
Manifesto
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
La Madeleine
Brussel
Rodahal
Kerkrade
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Fluor
Amersfoort
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Botanique
Brussel
De Casino
Sint-Niklaas
LOLA050
Groningen
N9
Eeklo
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater Dakota
Den Haag
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
De Ogtent
Duiven
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Dialoog
Ermelo
De Meerpaal
Dronten
S.C.C. De Enck
Oirschot
Effenaar
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningshof
Maassluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Helling
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater De Verwachting
Ritthem
Boerderij
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Iduna
Drachten
Theater Heerlen
Heerlen
Theater Bouwkunde
Deventer

vrijdag 17 april 2020

Ivo Rosbeek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
K3 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
K3 Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Stick To Your Guns + Born From Pain + Street Soldier Podium Victorie, Alkmaar
Re-play Luxor Live, Arnhem
Rootsriders Gebr. De Nobel, Leiden
The History of Drum & Bass with Live Orchestra Melkweg, Amsterdam
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd Het Pompstation, Amsterdam
Tabitha TivoliVredenburg, Utrecht
Foto O'G3NE
O'G3NE Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Giovanca Honours Diana Ross
Giovanca Honours Diana Ross KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
10CC Schouwburg Hengelo, Hengelo
Clannad De Oosterpoort, Groningen
3J'S Theater de Koornbeurs, Franeker
Amos Ben-tal ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ruth Jacott Parktheater, Eindhoven
Jeangu Macrooy Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jett Rebel TivoliVredenburg, Utrecht
ISABEL Paradiso, Amsterdam
The Billy Joel Experience Agora Theater Druten, Druten
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg De Kring, Roosendaal
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Orpheus, Apeldoorn
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’ Theater De Lampegiet, Veenendaal
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland Schouwburg Het Park, Hoorn
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute Orangerie, 's-Hertogenbosch
Awkward I - KYD Cacaofabriek, Helmond
Glennis Grace Muziekgieterij, Maastricht
BRUUT! & Anton Goudsmit Cultura, Ede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fleddy Melculy Clubtour 2020 Muziekodroom, Hasselt
Cristina Branco Koepeltheater, Leeuwarden
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Agnietenhof, Tiel
Queen The Music De Domijnen, Sittard
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater Geert Teis, Stadskanaal
Merol Bibelot, Dordrecht
Waylon - My heroes have always been cowboys Theater Gooiland, Hilversum
Tineke Schouten - Highlights Theaterhotel Almelo, Almelo
Dossier Boombap Manifesto, Hoorn
Joe Buck Neushoorn, Leeuwarden
Cali La Madeleine, Brussel
Tino Martin Rodahal, Kerkrade
David Benjamin TivoliVredenburg, Utrecht
De Kraaien Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Fluor, Amersfoort
The Elvis Concert Cultuurhuis de Leest, Izegem
47ter Botanique, Brussel
Supersuckers De Casino, Sint-Niklaas
Firefriend + Black Doldrums LOLA050, Groningen
Zwangere Guy N9, Eeklo
Roosbeef Paard, Den Haag
Antimatter Grenswerk, Venlo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Willem, Papendrecht
Sweet Caroline - Neil Diamond Tribute Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rowwen Heze De Maaspoort, Venlo
Pieter Verelst De Maaspoort, Venlo
Bløf Philharmonie Haarlem, Haarlem
Anuar - EERLIJK Theater Dakota, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Ogtent, Duiven
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Venray, Venray
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht De Dialoog, Ermelo
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven De Meerpaal, Dronten
Vera Mann - Goesting S.C.C. De Enck, Oirschot
Suzan & Freek Effenaar, Eindhoven
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Zinin, Nijverdal
Stefano Keizers - Sorry Baby Flint, Amersfoort
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Beatles & Beyond - The LSB Experience Koningshof, Maassluis
Dulfer C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Hadewych Doet De Dames Theater De Leest, Waalwijk
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Supertrap - Breakfast in America Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Bluebirds van Beresteyn, Veendam
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Steef De Jong - SISI BOY De Kleine Komedie, Amsterdam
Symphonic Rock Night Band Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Percossa - Unplugged Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Likt De Helling, Utrecht
Frank Blueka De Meenthe, Steenwijk
Birds of Chicago Theater in de Steeg, Den Haag
Handsome Poets Theater De Verwachting, Ritthem
Andy Fairweather Low Boerderij, Zoetermeer
Enge Buren - BASTA! Theater Ludens, Voorburg
Roos Blufpand - De Roos Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
Venice Musis, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fresku - Voordat het te laat is Stadstheater Arnhem, Arnhem
The Rushians Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Hyukoh Paradiso, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal Theater de Schalm, Veldhoven
Feuerengel Iduna, Drachten
Sven Ratzke - Where are we now Theater Heerlen, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -29