Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Het Evertshuis
Bodegraven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Lux
Nijmegen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Cultura
Ede
Paradiso
Amsterdam
20:00
Reflektor
Liège
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Martinikerk
Groningen
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Altstadt
Eindhoven
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
013
Tilburg
Hedon
Zwolle
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
013
Tilburg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Hofnar
Aalten
20:00
Musicon
Den Haag
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Poppodium Volt
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AFAS Live
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Vera
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. De Mol
Lier
21:00
MFA De Symfonie
Tilburg
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
woensdag 11 december 2019
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Evertshuis, Bodegraven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
20:30
Doka Live | LatinLovers + DJ TIEN SON
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Veste, Delft
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Goudse Schouwburg, Gouda
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
20:00
Carlton Jumel Smith
BIRD, Rotterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
Bishop Briggs
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Andrew Combs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
donderdag 12 december 2019
21:00
Zuco 103
Lux, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
Wildwood Kin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Weval
Reflektor, Liège
20:30
Topanga / Wholly Michael
Simplon, Groningen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Hof 88, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Young Gods
Paard, Den Haag
20:00
The New Roses
De Bosuil, Weert
The Exploited
Het Bolwerk, Sneek
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinikerk, Groningen
The Analogues
Flint, Amersfoort
20:15
The Abyssinians
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tangarine - Uiteen
Energiehuis, Dordrecht
Sugar Candy Mountain
Altstadt, Eindhoven
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen
20:15
South African Roadtrip
Theater De Storm, Winterswijk
Sonata Arctica
013, Tilburg
Son Mieux
Hedon, Zwolle
20:15
Snelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Skillet
013, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Ruben Hein - Boventoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rembrandt Frerichs Trio
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Rayen Panday - Trigger
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
20:00
Pro-Pain
Musicon, Den Haag
21:00
Polly & Bruce - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Noah Guthrie / St. Solaire
Bibelot, Dordrecht
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Next of Kin
Poppodium Volt, Sittard
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
My Baby
Trix, Antwerpen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Morrissey Indeed
De Helling, Utrecht
Monomyth
Paard, Den Haag
20:00
Maxime Le Forestier
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Madness / Mr. Wallace
AFAS Live, Amsterdam
Maaike Ouboter
GC 't Heilaar, Beerse
Lisa Lois Sings Adèle
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Lightning Dust
Vera, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Laïs
C.C. De Mol, Lier
21:00
Kizzy
MFA De Symfonie, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Kaleidobolt
Iduna, Drachten
21:00
Jungle By Night
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Lochem, Lochem