PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -297
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 dec
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paard
Den Haag
1
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Paradiso
Amsterdam
3
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
2
21:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 12 dec
Den heuvel
Alphen
GC 't Heilaar
Beerse
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
00:00
Energiehuis
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Hofnar
Aalten
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cultura
Ede
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
ATLAS Theater
Emmen
1
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
18:00
Ahoy
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
1
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Martinikerk
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
Trix
Antwerpen
1
Flint
Amersfoort
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
8

woensdag 11 december 2019

20:00
Matt Schofield Spirit of 66, Verviers
20:00
Suzan & Freek Theatertour Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Maxime Le Forestier Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Les Innocents La Madeleine, Brussel
20:00
Ian Clement De Bosuil, Weert
20:00
The Analogues ATLAS Theater, Emmen
20:00
Carlton Jumel Smith BIRD, Rotterdam
20:15
Ramses leeft! - Het Metropole Orkest, William Spaaij, Lucas Hamming De Maaspoort, Venlo
20:15
Hehobros Flint, Amersfoort
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
3J'S - Acoustic Christmas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Max van den Burg - Paasbest Munttheater, Weert
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman De Maaspoort, Venlo
20:15
South African Roadtrip Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Eric Vaarzon Morel Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Kommil Foo - Oogst Cultura, Ede
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ De Meerpaal, Dronten
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK) Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Daan Boom - De Eerste Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Henk Poort en de Helden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Junushoff Theater, Wageningen
20:30
The Abyssinians Paard, Den Haag
1
20:30
JB Meijers - Deltaboy Agora Theater Druten, Druten
Foto Royal Republic
Royal Republic Paradiso, Amsterdam
3
20:30
Joep Beving Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:30
Sean McLoughlin (UK) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Naaz Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Edson Da Graça - Wakker Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Andrew Combs TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid Hofman Café, Utrecht
20:30
Doka Live | LatinLovers + DJ TIEN SON Doka - Volkshotel, Amsterdam
The Magic Of Santana Boerderij, Zoetermeer
21:00
Trupa Trupa Vera, Groningen
2
21:00
Memphis May Fire Patronaat, Haarlem
22:00
Chynna Paradiso, Amsterdam
22:00
Kaleidobolt Merleyn, Nijmegen

donderdag 12 december 2019

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Den heuvel, Alphen
Maaike Ouboter GC 't Heilaar, Beerse
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
00:00
Tangarine - Uiteen Energiehuis, Dordrecht
Best of... Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Rayen Panday - Trigger De Hofnar, Aalten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - UP Cultura, Ede
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía Markiezenhof, Bergen op Zoom
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
René van Meurs - Hunkert Schaffelaartheater, Barneveld
De Patrizanen - Het leven an sich Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry S.C.C. De Enck, Oirschot
Lisa Lois Sings Adèle Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Odeon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) ATLAS Theater, Emmen
1
00:00
Rayen Panday - Trigger Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Meerpaal, Dronten
18:00
Christian Farla Ahoy, Rotterdam
Foto The Exploited
The Exploited Het Bolwerk, Sneek
1
Amilli Melkweg, Amsterdam
Foto Sonata Arctica
Sonata Arctica 013, Tilburg
2
19:30
Jacin Trill Melkweg, Amsterdam
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
Kaleidobolt Iduna, Drachten
19:30
Chris Alain / Frae / MONTBLANK Patronaat, Haarlem
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Martinikerk, Groningen
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Berlin Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Amsterdam Funk Orchestra / Jared Grant Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dutch Eagles De Domijnen, Sittard
20:00
Carlton Jumel Smith Hedon, Zwolle
Monomyth Paard, Den Haag
Foto My Baby
My Baby Trix, Antwerpen
1
Foto The Analogues
The Analogues Flint, Amersfoort
1
20:00
I Am Oak Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The New Roses De Bosuil, Weert
20:00
Tineke Schouten - Highlights Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020 Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Percossa - DOUBLE BILL Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hiphop Saved My Life EKKO, Utrecht
20:00
Madness / Mr. Wallace AFAS Live, Amsterdam
8
Pagina -297